п`ятниця, 24 березня

За рік війни росія вбила в Україні 106 медиків

Медики, які загинули за рік війни в Україні, втратили життя не лише на полі бою та у прифронтових лікарнях,  – багатьох вбили російські ракети у мирних містах. Нагадаємо, 14 липня російські військові завдали ракетного удару по Вінниці. Атаки зазнала клініка “Нейромед”. Унаслідок обстрілу на місці загинули 28 осіб, серед них – лікарі діагностичного центру.

Підсумки важких втрат підвели у Міністерстві охорони здоров’я України. За рік Україна втратила найкращих лікарів та медичних сестер.

Медичні працівники, які зранку 24 лютого вийшли на свої робочі місця і продовжили вакцинувати, лікувати, рятувати і ставити на ноги своїх пацієнтів.

За цей рік 106 наших колег, медичних працівників, загинули, з них 33 – на робочому місці. Страшні цифри для країни в серці Європи у 21 сторіччі. Проте, такою є наша жахлива реальність. Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя в цій війні. Дякуємо кожному і кожній, хто сумлінно виконує неоціненну роботу з порятунку інших. Минуло 365 днів, ми точно знаємо, що наша велика перемога обов’язково настане, а поки – тримаймо стрій. Вдячні Силам оборони України: завдяки вам ми встояли, завдяки вам – переможемо ворога, йдеться у зверненні Міністерства на офіційній сторінці у фейсбук.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.