Вівторок, 28 березня

Позитивні люди: чому вам потрібен такий друг і як його розпізнати

Висновок: хочете бути щасливими – женіть геть зі свого життя токсичних людей і оточуйте себе тими, хто робить наш світ кращим!

Вони мають просто неймовірною енергією – позитивні люди. Поруч з ними хочеться жити, рости, мріяти і добиватися своїх цілей!

Так, вони такі. Люди, які наповнюють наші серця світлом та радістю. Намагаються допомогти, зробити так, щоб жилося всім хоч трохи легше. Як вони відчувають, звідки знають, коли і які слова потрібно сказати, ніж підтримати? .. Загадка.

Цей тип людей ми називаємо позитивними, інакше кажучи – тими, хто робить наш світ кращим.

Вони настільки справжні, що буквально змінюють все навколо: наші емоції, думки, реакції і вчинки. Ось чому біля них так радісно, ​​ось чому їх посмішка наповнює особливою енергією всіх і все.

Справа в тому, що вони є справжнісінькою «батарейкою» для здорових відносин, яких так не вистачає в наш жорстке час.

Позитивні люди: які вони?

Вони пізнали себе

Це допомагає відмінно «ладити» з власними емоціями. Вони майстерно справляються з будь-якими ситуаціями.

Емпатичні

Позитивні люди легко можуть уявити себе на місці іншого. Вони не просто розуміють, а відчувають чужий біль і переживання.

Толерантні

Завжди готові вислухати різні думки, чи не дратуються і не сперечаються.

Чесні

Завжди кажуть, що думають або відчувають. Фальшивити або лицемірити для них – протиприродно.

Альтруїстичні

Позитивні люди піклуються про те, щоб усім було добре, нічого не чекаючи взамін.

Справжні

Завжди залишаються собою, як би не складалися обставини.

Позитивні люди з повагою ставляться до кордонів інших і намагаються бути гранично делікатними. Одночасно вміють говорити «Ні», хоч для них це – дуже непросто.

Ці якості – безцінні для будь-яких відносин.

Природно, «позитивчики» – не ангели, як і всі ми. Вони точно так само помиляються і роблять дурниці, про які потім гірко жалкують. Воно й не дивно: коли хочеш допомогти іншим – доводиться приймати несподівані рішення.

Як залучити позитивних людей в своє життя?

Навчіться чітко розставляти свої кордони. Якщо ви правильно «намалюєте» червону лінію, за яку забороните заступати злим і фальшивим людям, біля вас залишаться саме «позитивчики». А всі токсичні – зникнуть назавжди. Справа в тому, що позитивні люди, як ніхто інший, вміють поважати кордони інших, їхні погляди і цінності.

Попрощайтеся з залежністю. Відносини, в яких одна людина потребує іншого настільки, що не дає дихати ні собі, ні партнерові – токсичні. Вибирайте відносини тими з людьми, хто робить вас щасливими, а не з тими, без яких не уявляєте собі ні радості, ні щастя.

А як поводитеся ви?

Нерідко інші люди – зовсім нетоксичні. Навпаки – це ви отруюєте життя оточуючих своєю поведінкою. Щоб змінити ситуацію – гарненько вивчіть себе. Подумайте, що можна виправити, де – підкоригувати. Якщо ви запропонуєте світу кращу версію себе – позитивні люди «потягнуться» до вас самі.

Коли ви почнете аналізувати ваші відносини з іншими людьми, то зрозумієте, які почуття, реакції і емоції вони викликають. Докопатися до того, що є проблемою: ви або оточуючі? Цей момент є ключовим. Якщо вам з кимось погано, то, швидше за все, ви перебуваєте в токсичних відносинах. Розривайте їх і біжіть до позитивних людей!

Від негативних людей існують тільки одні «ліки»: прощання. Постарайтеся оточити себе позитивними людьми. І ваше життя заіскриться новими фарбами. У нагороду ви отримаєте:

  • Зрілі і здорові відносини
  • Кращу якість життя
  • Світ в душі і відносинах
  • гармонію
  • Позитивний погляд на світ і на проблеми
  • велику свободу
  • Справжні дружбу і любов

Висновок: хочете бути щасливими – женіть геть зі свого життя токсичних людей і оточуйте себе – позитивними!

Джерело

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: