Субота, 3 червня

Колготки з машинками на голові. Історія одного знайомства

Значить, познайомилася я місяць тому на сайті знайомств з хлопцем. Спілкувалися дуже добре, розумний, ввічливий, з почуттям гумору. Словом, принц. Ми листувалися, а також зідзвонювалися по телефону.

Приблизно тиждень тому каже мені Діма – давай в скайпі поспілкуємося… А я, дівчатка, тільки нанесла косметичну маску, замотала голову в кульок і одягла зверху …. дитячі колготки. З тачками. Я так завжди роблю – раз в тиждень роблю маску з реп’яховою олією і малого колготи одягаю. Так і масло не тече, і ефект прогріву. Взагалі, до речі, дуже зручно. Раджу.

Так ось, він мені каже – давай поговоримо по скайпу. Я кажу, мовляв, ок, без проблем, тільки я чур без відео … хочу, типу, щоб ти мене вперше побачив у всій красі, з макіяжем, зачіскою. Ну хлопець культурний, погодився.

Дзвонить …. Як я відповіла, як я не додивилася …. Не знаю … Відповіла. Значить починаємо розмовляти, дивлюся – він якийсь зніяковілий. Обличчя таке перекошене … Рот відкритий, оченята нервово закриваються … Думаю, ну, може, нежить, дихає ротом чувак … Нервується, можливо …

А я собі балакаю з колготками на голові … «ніжки від колгот» звисають, як вуха у зайця … голосок ніжний такий, намагаюся справити враження …, і паралельно, дівчатка, щипаю брови! А вигляд у нас, панянок, чесно кажучи, не фонтан – коли ми брови щипаємо … Око закрите, рот відкритий. Ну у всій красі. Вибачте за подробиці, натягнула ніс, перевірила чи немає там волосинки зайвої.

Знайшла, видерла пінцетом … Боляче, скривилася так красиво .. (він же нічого не бачить !). І на кінець потекла олія з під пакета, і прямо у вухо … Я взяла палички і тут же заодно почистила вуха. У страшному сні такого не придумаєш. І все це протягом хвилин п’яти! І, якщо спочатку він “дурнувато” заїкався і кліпав очима, то під кінець вже нервово сміявся.

І тут закінчуємо розмову … Домовилися на вихідних зустрітися … І він мені фразу видає: – Ти це … Мені подобається твоя відкритість, розкутість … Але на зустріч ти без колгот на голові прийди, ок .. Бо нас ні в одне кафе не пустять, фейс-контроль і все таке …

І тут, дівчатка, все життя перед очима промайнуло … я зрозуміла, що спілкувалася з ввімкненим відео…

З колготами-тачками на голові, щипанням брів, колупанням в зубах, у носі, у вухах… Дівчатка, морок … Я з переляку швидко відключилася (типу сховалася), він передзвонив, сміявся, казав, що першу хвилину він був «приголомшений моєю красою ». Потім зрозумів ситуацію і вже просто стримувався, щоб відверто не зареготати.

Так що, дівчата, може буде комусь уроком – якщо відповідаєте по скайпу без відео – дивіться не промахніться .. і дайте відповідь точно без відео … А то справді можна потрапити в незручну ситуацію.

Джерело

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.