Середа, 22 березня

Зробити український паспорт можна вже і в Стамбулі.

Не тільки в Польщі.  Українці в Туреччині також вже можуть зробити українські документи. В столиці країни Стамбулі для українських біженців запрацював український державний сервіс «Документ». Наразі, розпочали роботу перші два мобільні підрозділи,  – там громадяни можуть подати заявки на оформлення паспортних документів.

 Мобільні офіси у Стамбулі розташовані за адресою: Лондонське шосе Е-5, Карайолу, паркінг за ТЦ «Аеропорт», (Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul). Графік роботи: з понеділка по суботу включно з 09:00 до 18:00.

Тут громадяни України можуть отримати такі послуги:

– оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (в тому числі замість втраченого або викраденого);

– обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

– обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

– одночасне оформлення закордонного паспорта й ID-картки.

Подати заявки на оформлення паспортних документів можна як за попереднім записом, так і у порядку живої черги. Оплата здійснюється безпосередньо на місці – за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього достатньо мати при собі лише смартфон і реквізити банківської картки.

Наразі ведеться робота над відкриттям таких мобільних підрозділів у країнах Європи, де перебуває значна кількість українців. Зокрема, йдеться про Братиславу, Прагу, Берлін, Мадрид, а також Рим.

Нагадаємо, що відокремлені підрозділи ДП «Документ» вже працюють у чотирьох польських містах: Варшаві, Гданську, Кракові та Вроцлаві. Йдеться на сайті Міреінтеграції.

фото з відкритих джерел

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.