Середа, 29 березня

Загадкові смерті українських дітей за кордоном. Чи “полює” росія на маленьких українців у світі?

Випадковий збіг нещасних випадків чи тенденція зумисних вбивств українських дітей? Впродовж одного тижня в закордонних медіа пройшла інформація про загадкові смерті двох українських підлітків. Одна трагедія трапилася у Великій Британії, інша – в Польщі.

Шукати причини смерті українок – справа слідчих та прокуратури. Однак, в обох трагічних випадках є спільний знаменник: діти були абсолютно здорові і загинули раптово від зупинки дихання. Поліція Польщі та Британії трактує ці раптові смерті як такі, що настали за нез’ясованих, загадкових обставин.

Хронологія подій 

Трагічний випадок стався в Устці Поморського воєводства Польщі 7 березня. Мама дівчинки сказала, що дитина раптово перестала дихати. Вона викликала швидку допомогу, рятувати дівчинку допомагали пожежники. На жаль, безуспішно, пише Gazeta.pl

“Нас сповістила жителька Устки, яка помітила, що її 12-річна донька, з якою вона була вдома, втратила свідомість і перестала дихати”, – розповів Якуб Багінський, речник поліції Слупська. Першою приїхала швидка. Проте рятувальникам знадобилася допомога пожежників.

Якуб Багінський сказав, що попри годинну реанімацію, яку проводила швидка допомога, дівчинка померла. “Працівники поліції на місці події провели процесуальні дії під керівництвом прокурора, який ухвалив рішення про проведення розтину тіла. Обставини, що призвели до раптової смерті дівчини, з’ясують слідчі”, – додав Багінський.

Інша трагедія, за дуже схожою фабулою, сталася трьома днями раніше на іншому купі Європи, в Британії.

В Англії, у південному Девоні, зникла 14 -літня українка Альбіна Євко. Поліцейські розповіли, що 4 березня до них надійшов виклик. Для пошуку використовували поліцейський вертоліт та сили берегової охорони. Дівчинку знайшли ввечері на пляжі непритомною.

Дівчинку доставили авіацією до Королівської лікарні Девона та Ексетера, де вона пізніше померла, інформує Sky News.

Загибла дівчина була громадянкою України, яка проживала в районі Доуліша. Дитина з мамою втекла від російської війни до Англії. Мати дівчинки Інна Євко сказала в заяві поліції Девона і Корнуолла: «Я і моя сім’я спустошені втратою нашої прекрасної Альбіни. Ніщо не зможе замінити її в наших серцях. Ми просимо поважати наше приватне життя в цей неймовірно болючий час». 

” Причини смерті поки не встановлені. Наразі ця смерть розглядається як незрозуміла, триває розслідування обставин”, – сказав детектив.

Нагадаємо, влітку  німецьку громаду українців сколихнула страшна звістка. Хлопчика з України знайшли повішеним у місцевому парку.

“Ми зверталися до поліції, але вони навіть не хотіли потрактувати цей випадок, як зумисне вбивство. Тільки одразу дали висновок про самогубство. Але ця дитина була весела і життєрадісна. Ніхто з нас не вірить, що хлопчик міг накласти на себе руки,”- розповідає кореспонденту “vpoinfo” українка Соломія, яка мешкає в Німеччині.

Що це? Випадкові смерті українських дітей, чи сплановані вбиства маленьких українців у світі, як частина політики геноциду? Не відомо, чи ми дізнаємося відповіді на ці запитання, але тонка робота агентурної мережі ФСБ Росії, яка діє у кожній країні ЄС та в Америці не є новиною. Отруєння “новічьком” в Британії, інші “ідеальні вбиства” авторства російських спецслужб піднімають питання необхідності шукати “російський слід” і у цих смертях українських дітей.

Відомо, що росіяни полюють на українських біженців у багатьох країнах. Інтернет шумить відео з побиттям українських дітей з боку агресивних росіян. Чи є у цих загадкових дитячих смертях також “російська рука”?- питання до слідчих органів іноземних країн. В будь якому разі, українцям за кордоном треба бути пильними і берегти своїх дітей. Бо навіть там, ілюзія безпеки є, часто, тільки ілюзією.

фото загиблої Альбіни Євко 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.