Неділя, 2 квітня

З Куп’янська терміново евакуюють дітей та маломобільних

Після жорстокого, масованого обстрілу Куп’янського району на Харківщині, влада прийняла рішення терміново вивозити людей. Через нестабільну безпекову ситуацію, Харківська військова адміністрація оголосила обов’язкову евакуацію дітей та маломобільних на безпечні території області та України.

Евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням. Зокрема в Харкові для тих, хто евакуюється, підготовлено 3 тисячі місць.

Відповідальні особи подбають про те, щоб евакуйовані отримали статус внутрішньо переміщених осіб, оформили соціальні виплати та були забезпечені гуманітарною допомогою.

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, усім евакуйованим буде надана допомога на більш безпечній території області.

На теперішній час у Куп’янській територіальній громаді зареєстровано 812 дітей, 724 особи з інвалідністю, 140 з яких – маломобільні.

«Жителям Куп’янщини будуть надані місця проживання та харчування. Також вони будуть забезпечені гуманітарною допомогою та медичною підтримкою. Відповідні соціальні служби сприятимуть в отриманні статусу внутрішньо переміщених осіб, грошової підтримки за Державними програмами та допомоги від міжнародних організацій», – підкреслив Олег Синєгубов.

Мінреінтеграції закликає жителів Куп’янського району не нехтувати безпекою дітей та вразливих груп населення і евакуюватися на більш безпечну територію.

Повідомити про бажання евакуюватися можна на гарячі лінії органів місцевої влади: +38 (095) 771-44-46 та +38 (098) 940-78-33 або ж заповнити електронну форму за посиланням Звернення з питань евакуації приймає волонтерська організація Helping to Leave: +38 (093) 177-64-58.

Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати нам у месенджери на номер: +38 (096) 078-84-33.

фото з відкритих джерел

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.