Субота, 2 грудня

В Україні дітей військових та ВПО будуть безкоштовно готувати до ЗНО

20 жовтня в Україні стартує проєкт допомоги старшокласникам з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей військовослужбовців.  Учнів 11 класів, з незахищених верств населення, будуть безкоштовно готувати до Національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання. Безкоштовну підготовку дітей забезпечить БФ Hope UA.
Організатори просять батьків зголошуватися та заповнювати відповідні форми – заяви.
“Ми розпочнемо із пошуку здібних учнів. Для цього є створена спеціальна гугл-форма, де учні повинні будуть заповнити свої дані (ПІБ, вік, в якій школі навчається), пройти тестування, прикріпити мотиваційний лист та документ, що підтверджує його статус). Але в нас буде і онлайн і офлайн навчання, позаяк, ми хочемо залучити дітей з усієї України”, – розповідає Тереза Попіль, керівник маркетингу БФ HopeUA.
Навчання відбуватиметься у Львові, в приміщенні центру соціальної адаптації «Вибір» від БФ Hope UA за адресою: вулиця Героїв УПА, 72, корпус 8. Викладачі винниківської школи E Space погодилися навчати дітей.
“Автор проєкту – співзасновниця Благодійного Фонду HopeUA Оксана Кручініна поставила нам це завдання. Саме вона вирішила взяти цей сегмент допомоги дітям. І це є дуже важливо, адже, наші діти є розумні та обдаровані, але не всі мають можливість здобути добру освіту через війну і брак коштів. А наші діти заслуговують найкращого” – розповідає керівниця проєкту Марія Кулик.
“Ми залучаємо по максимуму дітей, і для більшої ефективності, навчання для них будуть і онлайн і офлайн, щоб діти не пропускали заняття через енергетичні локдауни чи повітряні тривоги. Я вдячна команді фахівців винниківської школи E Spase, які погодилися навчати наших дітей. Це команда професіоналів”.
На основі пройденого тестування буде здійснюватися відбір дітей та формування груп. Навчальний курс триватиме 7 місяців, і щомісяця діти відвідують 8 занять. Курси триватимуть з листопада по травень.
З батьками учнів, що пройшли конкурс, укладається договір, який готує юридичний відділ. У разі пропуску учнем занять, батьки зобов’язані відшкодувати фонду їхню вартість у вигляді благодійної пожертви.
Набір дітей на безкоштовну підготовку до ЗНО триватиме з 20 жовтня до 15 листопада. Організатори мають на меті охопити навчанням 60 дітей на цьому першому етапі.
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.