Четвер, 7 грудня

У прифронтову лікарню на Донеччині привезли апарат для гемодіалізу “Штучна нирка”

В одній з прифронтових лікарень на Донеччині повністю обладнали кабінет гастроколоноскопії, включно із новими висококласними гастроскопом та колоноскопом, помпою та медичною шафою, а цього тижня в одну з лікарень передової було доставлено новий апарат “Штучна нирка”. Ініціативу  реалізували в рамках гуманітарної місії Благодійного фонду молодіжної ініціативи “Надія” та фонду HopeUA в Донецькій області, – повідомляє Уніан.

“Маємо чергові хороші та важливі новини. Благодійний фонд молодіжної ініціативи “Надія”, спільно з фондом Hope UA та партнерами, придбали нові, сучасні гастроскоп та колоноскоп, помпу та медичну шафу – таким чином, ми “з нуля” обладнали кабінет гастроколоноскопії в шпиталі, який одним з перших приймає поранених на фронті військовослужбовців. Таке обладнання допоможе під час обстеження і лікування пацієнтів, які потрапляють до шпиталів з осколковими пораненнями та внутрішніми кровотечами. І відкриття цього кабінету зробить першу допомогу пораненим більш ефективною, допоможе медикам врятувати ще більше життів наших захисників та захисниць”, – зазначив амбасадор Благодійного фонду молодіжної ініціативи “Надія”, відомий український композитор Євген Хмара.

Також цього тижня команда благодійників придбала та доставила в один зі шпиталів Донеччини нову систему для гемодіалізу PRISMAFLEX. Це сучасний, інноваційний апарат “штучна нирка” для проведення гемодіалізу пацієнтам з нирковою недостатністю. Таке обладнання дозволяє надавати невідкладну допомогу пораненим бійцям, у яких на фоні складних травм часто відмовляють нирки.

“Питання забезпечення прифронтових шпиталів необхідним обладнанням – це зараз питання номер один. Адже наші захисники, які отримують поранення, потрапляють до шпиталів. І від того, наскільки забезпечені ці шпиталі усім необхідним, залежить порятунок їхніх життів. Нам вдалося обʼєднати багато небайдужих людей – спонсорів, благодійників, меценатів і волонтерів, щоб розпочати процес забезпечення шпиталів новим, сучасним обладнанням. Ми дуже пишаємося одним із найважливіших реалізованих проектів – кабінетом гастроколоноскопії, включно із надсучасними гастроскопом та колоноскопом, в одній з прифронтових лікарень Донецької області. Також ми дуже оперативно закрили ще одну потребу – придбали апарат “штучна нирка”. Від моменту, коли ми отримали запит лікарів до моменту доставки цього апарату на передову пройшло усього два тижні. Це результат колосальної роботи багатьох людей, і я пишаюся, що разом нам вдалося це зробити. Зараз дуже складні і дуже відповідальні дні – відбувається контрнаступ, бойові дії активні, нещадні обстріли з боку ворога, тому маємо з подвійною силою допомагати і армії, і медикам”, – зазначив перший заступник голови Комітету ВРУ з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль.

Загалом лише за останні два місяці на передову командою фонду доставлено найсучасніше медичне обладнання: апарат МРТ та три апарати КТ, УЗД апарати, два гостроскопи Fuji (Японія) та більше ста медичних моніторів, автомобілі невідкладної допомоги, сучасний колоноскоп та десятки підігрівачів крові. За цей час команда фонду відвідала Курахово, Торецьк, Словʼянськ, Покровськ, Дружківку, Краматорськ, Добропілля, Петропавлівку, Павлоград, Дніпро, Херсон, Миколаїв, Харків, Богодухів та інші населені пункти поблизу зони бойових дій.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.