Четвер, 21 вересня

На Львівщині в Івано – Франківській ОТГ допомагають дітям загиблих героїв та збирають кошти на підтримку ЗСУ

Після реформи децентралізації кожна громада стала незалежним суб’єктом політики та економіки. З початком війни в кожній громаді Україні збирають кошти на потреби ЗСУ, організовують благодійні заходи, дбають про дітей загиблих Героїв, які продовжують жити на навчатися в своїх маленьких містечках та селах.

 Івано – Франківська ОТГ, що на Львівщині, має  свій сумний список втрат на війні. Сьогодні на території громади мешкає 11 дітей загиблих захисників України та двоє діток, чиї батьки зникли безвісти на війні. Для дітей організували благодійний концерт на підтримку Збройних сил України, а благодійники з Українського Благодійного фонду Hope UA подарували дітям Героїв та дітям з особливими потребами 32 планшети та солодощі.

Святкові заходи відбулися у селі Вороців, з нагоди відкриття вулиці Богдана Хмельницького після капітального ремонту, а також придбання шкільного автобуса та поліцейського автомобіля для потреб громади. 

В цій ОТГ також відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Громада активна ще й тим, що пропагує культуру здорового способу життя. В Івано-Франково діє спільнота «Здорові» для людей старшого віку на зразок таких, які діють у Польщі.

Ігор Гринкевич, співзасновник БФ Hope UA спільно з керівництвом ПрАТ «Карʼєроуправління» також долучилися до закупівлі велосипедів для активних мешканців ОТГ зі спільноти «Здорові».


Опісля заходів відбувся благодійний концерт «Музика заради життя» на підтримку Збройних Сил України.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.