Четвер, 21 вересня

Медичне обладнання, сотні вікон та державні прапори з підписом Залужного: на Схід вирушила масштабна гуманітарна допомога

На поствоєнну відбудову прифронтових регіонів України вирушили вантажівки гуманітарної допомоги. Лише в один Торецьк Донецької області відправили 40 тон будівельних матеріалів на загальну суму понад 500 тисяч гривень. Відбудови потребують цілі міста знищені масованим бомбардуванням окупантів.

Конвої гуманітарної допомоги вирушили  на Схід 12 вересня. Організували акцію допомоги Сходу Український благодійний фонд HOPE UA, БФ молодіжної ініціативи НАДІЯ та львівські підприємці. Зокрема, 40 тон будівельних матеріалів використають на ремонт прифронтового госпіталю Торецька, який рятує сотні життів, але дуже зруйнований після обстрілів. 40 тон будівельних матеріалів безкоштовно надали у компанії ТОВ “ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ”.  

У прифронтові та звільнені від агресора регіони України потрібні речі, які у мирних містах навіть ніколи не застосовували. Наприклад, захисні велокаски медикам, які їздять на велосипедах. Реальність війни диктує зовсім інші умови життя. Волонтери формують допомогу виходячи з побажань місцевих мешканців. Медики з Торецька попросили захисні шоломи на голови, позаяк, під час патронажної служби на велосипедах каска рятує їм життя.

У місто Петропавлівку благодійники привезли медичне обладнання до ендоскопа, який у місцеву лікарню подарували раніше. Власне, спеціальну медичну шафу для ендоскопів  ШМБ 30-Ек, вартістю понад 25 тисяч гривень, подарували військовій частині, що дислокується в селищі Петропавлівка. Медичну Шафу безкоштовно передало Державне підприємство «Західний експертно-технічний центр держпраці».

Ще одна лікарня в Покровську на Донеччині потребує вікон. Відтак, в складі гуманітарного конвою привезли 170 нових шиб та 20 тон будівельних матеріалів. Їх транспортують на Донеччину, щоб відбудувати медичний заклад.

Вантажівки гуманітарної допомоги на Схід організували та комплектували  БФ молодіжної ініціативи НАДІЯ разом з Благодійним фондом HOPE UA.

Серед іншої допомоги: пів тисячі американських продуктових наборів, два Starlink, дрон – квадрокоптер DJI Mavic для танкової бригади і державні прапори України, підписані особисто Генералом Залужним.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.