Понеділок, 29 травня

Верба б’є.. На Львівщині вимушені переселенці вчилися робити букети з баськи

У Львові та на Львівщині у кількох Центрах допомоги для вимушено переселених осіб пройшли майстер – класи з плетіння вербових гілочок. У Львові майстер  – класи відбулися на вулиці Героїв УПА, а на Львівщині у Магерові та Добросині. 
У  Центрі надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради вербові букети робили дітки вимушених переселенців, які проживають у селі Добросин. Майстрині розповіли дітям про великодні традиції на Галичині та особливість плетіння букетів із баськи. 
Неймовірна атмосфера панувала в центрі, адже зізнаються діти, що вперше на подібному майстер-класі. Ще один захід відбувся у народному домі села Пасіки Зубрицькі. Там діти ВПО виготовляли святкові листівки для захисників.
“Однією з головних метою цього заходу було надіслати листи військовим, які зараз перебувають у Бахмутському напрямку.
Діти написали вітальні листи, в яких висловили свою повагу та підтримку захисникам України.
Крім того, наші учасники брали участь у майстер-класі з виготовлення великодніх букетиків, які також будуть надіслані нашим воїнам.
Наталія Прийма, яка через війну стала гостею нашої громади, приготувала чудові солодощі для дітей. Вона підготувала смачні та корисні кекси, які стали чудовим доповненням до святкового заходу. Діти з радістю почастувалися цими смаколиками. ” – повідомляють організатори акції.
Захід “Майстер -клас з плетіння вербових букетів” відбувся за сприянням Благодійного Фонду “Hope.UA”
 
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.