Неділя, 2 квітня

Українцям на деокупованих територіях вже виплатили понад 250 мільйонів гривень грошової допомоги

МІжнародні фонди, благодійні організації, філантропи долучилися, щоб надати фінансову допомогу українцям, які пережили жахи окупації, втратили майно чи здоров’я. За пів року жителям звільнених територій виплатили понад 277 мільйонів гривень грошової допомоги.

В межах спільного проєкту Мінреінтеграції, Укрпошти та міжнародних організацій за 6 останніх місяців забезпечено виплату одноразової грошової допомоги мешканцям деокупованих територій на загальну суму більш як 277,1 мільйона гривень. Проєкт стартував у вересні 2022 року, й наразі виплати на звільнених територіях продовжуються.  

Так, станом на 20 лютого 2023 року допомогу готівкою у розмірі 1200 гривень від Товариства Червоного Хреста України отримали понад 116 тисяч громадян на ДОТ Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської та Миколаївської областей.

Крім того, за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції вже виплачено по 2200 гривень допомоги на місяць більш ніж 39 тисячам осіб, які проживають на звільнених територіях Харківщини, Херсонщини й Донеччини. Такі виплати здійснюються протягом 3 місяців.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.