Неділя, 2 квітня

Мешканці деокупованих територій допомагають знайти зниклих безвісти

Українці, які пережили російську окупацію стали свідками розстрілів та катувань своїх зайомих чи сусідів. Люди знають про долю своїх земляків краще ніж правоохоронні органи, і тому активно долучаються до пошуків та співпрацюють зі слідством, повідомляють у Мінреінтеграції.

Мешканці деокупованих населених пунктів активно співпрацюють з пошуковими групами Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти. Саме завдяки місцевим жителям пошуковці оперативно орієнтуються і знаходять локації, де ймовірно є поховання.

Така співпраця прискорює розшук людей та їх подальшу ідентифікацію.

«Наша команда пошуковців продовжує роботу на звільнених територіях. Дуже важливо, щоб люди довіряли нам і передавали інформацію про місця ймовірних поховань. Також вкотре хочу наголосити, щоб рідні зниклих безвісти не зволікали і якомога швидше здавали ДНК-матеріали. Це важливий елемент пошукової роботи, без якого фахівці не можуть ідентифікувати тіла», – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Повідомити про зниклих безвісти та місця ймовірних поховань можна на гарячу лінію Офісу Уповноваженого: 0 800 339 247 або ж особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можна надіслати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.