Середа, 31 травня

У яких країнах можна буде скласти мультипредметний тест

Учні, які внаслідок військових дій опинились за кордоном зможуть скласти мультипредметний тест у тих країнах, де вони перебувають, а саме у Австрії, Азербайджані, Болгарії, Великій Британії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Латвії, Литві, Німеччині, Польщі, Португалії, Румунії, США, Фінляндії, Франції, Чехії і Швеції – повідомили в Українському центрі оцінювання освіти.

Під час реєстрації з 3 квітня до 3 травня включно вступники, які планують проходити тестування за кордоном, матимуть змогу вибрати із наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт. Попри те, що перелік міст для проходження НМТ може стати дещо більшим, не варто зволікати з реєстрацією. Якщо пізніше з’явиться зручніша для вас локація, ви зможете до 7 травня 2023 року включно змінити реєстраційні дані й вибрати ближчий до вашого місцеперебування під час проведення НМТ населений пункт. Про нові локації повідомлятимуть на сайті УЦОЯО.

Зауважимо, що НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних тимчасових екзаменаційних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами.

Як ми повідомляли раніше, https://topkyiv.info/news/sogodni-rozpochalas-reyestracziya-abituriyentiv-na-multypredmetnyj-test

НМТ відбудеться в один день. У межах тесту передбачені два обов’язкові предмети: українська мова та математика, а також один предмет на вибір:

  • історія України;
  • іноземна мова;
  • біологія;
  • фізика;
  • хімія.

На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.

Взагалі у МОН запланували дві сесії НМТ-2023:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.