Понеділок, 29 травня

Примусова евакуація дітей з Донеччини вже врятувала не одне життя – Верещук

Дискусії щодо порушення прав людини чи батьківських прав виявилися даремними, якщо говорити про користь узаконення примусової евакуації дітей з зони бойових дій. Так Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук прокоментувала процес примусового вивозу дітей, який   наразі триває у Донецькій області. Завдяки цій процедурі вдалося врятувати вже не одне дитяче життя.

Ірина Верещук нагадала, що постанова Уряду, яка регулює цей процес, спочатку викликала чимало запитань у журналістів, представників правозахисних і міжнародних організацій.

Натомість вже зараз є очевидним той факт, що вона стала дієвим інструментом збереження життя дітей. За його допомогою держава виконує своє найважливіше завдання – захист життя.

«Виявляється, що наш досвід по-своєму є унікальним. Раніше жодна країна світу не мала такого досвіду. Жодні правозахисні чи міжнародні організації не змогли зарадити у вирішенні цієї проблеми. Були сумніви, розбіжності. Але як міністр я вважаю, що краще ми вивеземо дітей у безпеку і там дискутуватимемо, чи правильно робить Уряд, ніж оплакувати загиблих дітей. Бо головне – збереження життя дітей. Уряд і надалі робитиме все для того, щоб у зоні бойових дій дітей не було», – підкреслила Ірина Верещук.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.