п`ятниця, 1 грудня

Польща та Британія збудують в Україні два села для переселенців

У Львівській та Полтавській областях за кошти британського уряду у співпраці з Польщею, збудують два великих тимчасових селища  для 700 найвразливіших тимчасово переміщених осіб. Для цього Британія виділяє 10 мільйонів фунтів стерлінгів — повідомляє https://www.gov.uk/government/news

З цієї нагоди міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі зазначив: “Протягом останнього року Путін продовжував атакувати цивільні будинки та інфраструктуру, за що український народ заплатив високу ціну. Це нове британсько-польське партнерство допоможе забезпечити світлом, теплом і домівками найбільш потребуючих. Міжнародна спільнота рішуче налаштована підтримувати український народ і домагатися, щоб він здобув справедливий мир на українських умовах.”

Британсько-польське партнерство також надасть генератори вартістю 2,6 мільйона фунтів стерлінгів для підтримки до 450 000 людей через школи, лікарні та громадські центри у відвойованих та прифронтових районах, включаючи Харків, Донецьк, Запоріжжя, Миколаїв, Одесу та Херсон.

Від початку військового конфлікту Британія прийняла майже 118 тисяч українських біженців. За інформацією ООН від початку конфлікту з України виїхало понад 8 млн. Людей, з них лфіційно зареєструвались в якості біженців 4,8-5 млн. осіб, однак частина людей не подавала документи на реєстрацію в якості біженця.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.