Середа, 29 березня

Подружжя із Прикарпаття виготовляє борщові набори для військових

Ігор та Світлана Бегей – підприємці із Нового Міста, що на Самбірщині.

До повномасштабної війни подружжя було фермерами і вирощувало полуницю. Однак після 24 лютого 2022 року вони вирішили допомагати фронту. 


Маючи необхідне обладнанння, Ігор та Світлана розпочали висушувати овочі й фрукти та формувати продуктові набори для військових: борщ швидкого приготування, овочеві та фруктові фріспи – смачні та поживні перекуси в умовах, коли немає можливості приготувати.


 
«Ми з чоловіком вирішили, що мусимо бути максимально корисними для нашої країни. Побачили у соцмережах, що волонтери шукають сушені овочі для борщових наборів, і зрозуміли, що можемо робити їх самі, адже маємо обладнання. Так і розпочалася наша волонтерська робота», — розповіла пані Світлана.

Готову продукцію подружжя через волонтерів передавало на фронт.

«Важливо, щоб набори потрапляли до тих хлопців, які у надскладних умовах. Адже вони не можуть там приготувати собі щось. А наш борщ — це корисна і поживна альтернатива: трохи кип’ятку — і готово», — пояснив Ігор Бегей.

Як розповіло подружжя, для 200 борщових наборів потрібно аж 230 кг капусти, 80 кг буряка, 60 кг моркви, 50 кг квасолі, 100 кг картоплі. З цього буде орієнтовно 1200 літрів борщу.

Тому підприємцям допомагали і волонтери, і сусіди, і небайдужі, які відгукувалися на заклики у соцмережах.

Фото із соцмереж Ігоря Бегея

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.