Субота, 3 червня

Подорож у таємну аптеку у підземеллі Львова

Діти та жінки, які вимушено переїхали до Львова із регіонів активних бойових дій, відвідали захопливу екскурсію у музеї “Таємна аптека”. Організували її з ініціативи благодійного фонду «Hope.ua».

Серед сімей, які прийшли на екскурсію – Ірина із донькою Таїсією.

Поки дівчинка зацікавлено стежила за розповіддю аптекаря та розглядала експонати,  жінка розповіла, що вони переселилися із міста Слов’янськ Донецької області у березні минулого року.

За словами Ірини, у Львові чимало цікавих місць як для дітей, так і для дорослих. Однак у такому музеї вони вперше, тому захоплено спостерігають та фотографуються. 

“Ми навіть не знали, що у Львові є така цікава аптека. Екскурсія справді захоплива, оригінальна та навіть містична. Головне – що дітки задоволені та сповнені вражень”, – зазначила Ірина. 

Таїсії екскурсія теж сподобалася: вона уважно стежила за аптекарем, який дивував хімічними дослідами, розповідав про перших львівських аптекарів, алхіміків, що шукали філософський камінь та навіть лікувальний шоколад, який би і сьогодні смакував краще, ніж мікстури та таблетки. 

“Напевне, усіх найбільше зацікавили експерименти. Було дуже захопливо”, – поділилася дівчинка. 

Зацікавити сучасну дитину – той ще квест. Та пізнавальна екскурсія із яскравими експериментами захопить не лише малечу, а й дорослих – і хоча б на годину занурить у містичний світ алхімії, історії та давнього Львова. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.