п`ятниця, 24 березня

Нове життя у новому домі: на Самбірщині завершують облаштування прихистку для ВПО

У Самборі на фінішній прямій капітальний ремонт приміщення колишньої поліклініки. Незабаром тут оселяться понад 100 українців, які залишилися без домівок через війну росії проти України.

Реалізують проєкт для ВПО Мальтійська служба допомоги у співпраці зі Самбірською міською радою, Львівською ОВА та асоціацією Aktion Deutschland Hilft.

Як повідомили у Львівській ОВА, у будівлі вже замінили інженерні мережі та вікна, відремонтували покрівлю і кімнати, утеплили фасад, встановили пожежну сигналізацію, захист від блискавок, відеоспостереження, провели інтернет.

Також усі житлові кімнати обладнали необхідними для проживання меблями та технікою, окремо облаштували кухні, їдальні, душові та вбиральні.

«Вартість ремонтних – майже 23 мільйони гривень. Інвестор – Благодійна організація «Мальтійська служба допомоги України». Кошти на проєкт ще на початку повномасштабної війни в Україні зібрали серед платників податків у Німеччині. Відтак із обласного чи місцевого бюджетів на нього не витратили нічого», – наголосив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Зазначимо, що ремонт будівлі для проживання ВПО розпочали у жовтні 2022

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.