Середа, 31 травня

Наступного тижня з Авдіївки будуть примусово вивозити дітей

Про це заявив начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш в інтерв‘ю “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, у місті досі проживають шестеро дітей, яких батьки ховають від представників влади, волонтерів і поліцейських.

“Не йдеться про вилучення дітей у батьків: хоча б один із них має обов’язково їхати з дитиною. Ми дали їм час (минули майже два тижні) – наступного тижня вже будемо силою вивозити. На жаль, діятимемо у так. Не хотілося б до цього вдаватися, але якщо безвідповідальні батьки піддають своїх дітей смертельній небезпеці, то вже нема про що говорити – треба просто брати й вивозити”, – розповів Барабаш.

За його словами, представники військової адміністрації, поліції та волонтери, які опікуються евакуацією, “намагалися дати людям шанс самим ухвалити це рішення, щодня умовляючи кожну сім’ю”.

Водночас начальник МВА додав, що ще три тижні тому у місті були майже 50 дітей. 

“Динаміка є. Але цих шестеро – це ніби якась магічна цифра: ця кількість залишається незмінною вже понад тиждень. Хоча загалом через день по дитині вивозимо. Також ми знаходимо тих дітей, які не були в наших списках. Це діти, яких ховали або завозили. Тобто батьки показали себе на евакуації, поїхали, а через деякий час повернулися”, – додав він.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.