Вівторок, 28 березня

На Львівщині стартував проєкт-навчання для релокованого бізнесу та підприємців-початківців

У межах ініціативи представникам бізнесу, який переїхав у Львівську область із інших областей, допоможуть поліпшити підприємницькі навички. 

Відтак у Львівській ОВА презентували універсальну навчальну модель підвищення підприємницьких вмінь для ВПО та релокованого бізнесу, що сприятиме інтеграції до малих та середніх підприємств Львівської області, а також консультаційну модель підтримки ВПО й релокованого бізнесу під час інтеграції до МСП Львівської області. 

Як повідомила Олена Лукачук, координаторка проєкту, наукова співробітниця групи комерціалізації наукових досліджень НДЧ Національного університету «Львівська політехніка», тренінги для підприємців, які мають намір удосконалити ведення бізнесу, реалізують спільно із Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine). 

Відтак на перший етап консультаційної та навчальної підтримки відберуть приблизно 20-25 вимушено переселених українців, які або перевезли свій бізнес на Львівщину, або ж планують започаткувати власну справу. 

«На першому етапі ми орієнтуємося на групу з 20-25 осіб. Саме такій кількості людей можна одночасно надати консультаційний супровід. Під час навчань будуть окремо зустрічі для знайомства, тренінги узагальненого характеру, а більш конкретні моменти пояснюватимуть у межах індивідуальної консультаційної моделі. Реєстрація учасників розпочнеться від сьогодні. Наступний етап відбору стартуватиме у червні», – пояснила Олена Лукачук.  

Зареєструватися можна тут: https://getgrant-school.com

Упродовж тренінгів із учасниками працюватимуть психологи-практики із самопрезентації, експерти із захисту персональних даних, інформаційній безпеці, правознавці, представники Торгово-промислової палати та грантових фондів, які готові надавати українському бізнесу фінансову підтримку.  

«Якщо українські підприємці хочуть потрапити на міжнародні ринки, вони повинні керуватися тими правилами, які діють у Євросоюзі та США. Зокрема, йдеться про дотримання норм щодо інтелектуальної власності. Раніше ми спільно із партнерами запропонували відновити колегію у Львівській ОВА, основним завданням якої мав би бути захист інтелектуальної власності. Тому у межах проєкту будемо працювати над тим, аби довести, що український бізнес гідний місця у конкурентному середовищі Європейського Союзу», – зазначив також Олексій Дегтяренко, керівник адвокатської об’єднання «Дегтяренко та партнери», голова Ділової Ради Ротарі Інтернешнл дистрикту. 

Фото Львівської ОВА

Підсумком навчань має стати формування навчальної та консультаційної моделі для учасників.  Кожному розроблять індивідуальні покрокові плани інтеграції до локального бізнесу на основі їхніх потреб, запитів і можливостей.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.