Субота, 23 вересня

HOPE FOR KIDS: на Львівщину приїхали понад 30 дітей, які постраждали під час війни

Цього, уже третього заїзду у межах проєкту, приблизно 30 дітей із Нікополя, Херсона, Бахмута, Маріуполя отримають повний комплекс психологічної реабілітації, стабілізації та оздоровлення у рекреаційному комплексі Озерний Край, що на Львівщині.

Реабілітаційна програма для дітей війни HOPE FOR KIDS – це повний курс психологічної, психіатричної допомоги та оздоровлення дітей від глибинних травм, які малеча пережила у зоні бойових дій, посттравматичного синдрому та потенційних наслідків через вплив війни.

Відтак упродовж 21 дня  програми із дітьми працюватимуть психологи, психіатри, реабілітологи та соціальні працівники (у кожній групі по 10 дітей буде працювати дитячий психолог).

    

“У третьому етапі програми HOPE FOR KIDS беруть участь діти із різних регіонів України. Зокрема, 11 дітей – із Нікополя, 10 дітей – із Кам’янського, 9 – діти військових та діти ВПО із Львівщини, а також  дітки із Бахмута, Херсона та Маріуполя, які зараз проживають в тилових регіонах України. Основна мета нашого проєкту – допомогти діткам позбутися страхів і пережиттів, які залишила у їхній свідомості війна, та переконати їх, що попереду – щасливе майбутнє у вільній країні”, – зазначила керівниця проєкту Марія Кулик.

HOPE FOR KIDS започаткували за сприяння Благодійного фонду Hope UA.

Це єдина в Україні така програма, що спрямована на подолання глибоких, психологічних травм війни у дітей.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.