Вівторок, 28 березня

Евакуйовані зі звільнених територій отримають грошові компенсації

Після деокупації мир не настав. Українці, які чекали місяцями на звільнення та прихід українських військ, стали жертвами масованих ракетних атак з боку окупантів. Мешканці Херсона, Запоріжжя, Миколаєва, частини Харківщини, Донеччини змушені були терміново залишали свої звільнені землі і їхати на безпечну територію України.

Уряд обіцяє повернути людям кошти, які були витрачені на вимушену евакуацію. Мінреінтеграції ініціює внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 1195, які спрямовані на вдосконалення механізму виплат особам, котрі евакуюються зі звільнених територій.  

Зокрема, гарантовані грошові виплати зможуть отримувати як люди, які виїжджають евакуаційними потягами, так і ті, хто виїжджають спеціальними евакуаційними автобусами. 

Люди отримають одноразову фінансову допомогу в розмірі 2 тис. гривень на дорослого та 3 тис. гривень на дітей віком до 18 років та осіб з інвалідністю. 

Щоб уникнути незаконних спроб декого з евакуйованих отримати одноразову виплату кілька разів, Укрпошта розробляє програму верифікації осіб, які евакуюються. 

Якщо маєте питання щодо виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.

 Деокупація Харківської області. Фото: Борівська селищна рада/ Facebook

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.