Неділя, 2 квітня

Медики з медицини катастроф рятують людей на деокупованих територіях

На звільнених українських землях медичну допомогу населенню надають мобільні бригади медицини катастроф. Оскільки не в кожному селі чи місті є медичний заклад, а в багатьох населених пунктах вони просто зруйновані окупантами, є потреба виїжджати до людей на місця.

2 217 мешканців з більш ніж пів сотні населених пунктів на деокупованих територіях Херсонської та Миколаївської областей отримали медичну допомогу команд медицини катастроф лише за два тижні.

Із пацієнтами працювали 7 команд медиків державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України», Вінницького, Одеського, Рівненського, Хмельницького, Черкаського та Кіровоградського обласних центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, які надавали людям спеціалізовану амбулаторну допомогу безпосередньо у населених пунктах.

До складу кожної бригади, що виїжджає на деокуповані території, входять висококваліфіковані працівники системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За весь період роботи на деокупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини (від 22.10.2022 року), команди медицини катастроф надали медичну допомогу 11 248 пацієнтам, – повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

фото Олег Синєгубов

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.