Середа, 22 березня

Королівство Данія допоможе відбудувати Миколаївщину

Королівство Данія буде брати участь у повоєнній відбудові Миколаївської області. Сторони підписали відповідний Меморандум – повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на сторінці у Фейсбук.
 
“Підписали меморандум із Данією про відбудову Миколаївської області. Королівство Данія представляв посол цієї держави в Україні Оле Егберг Міккельсен. Перш за все я запевнила данців, що ми хочемо не просто відбудови, а двосторонньої співпраці, яка буде корисна як для Миколаївщини, так і для Данії”.
 
“Для нас важливо відбудувати не лише житло, а й промисловість, оскільки це робочі місця, які заохочуватимуть людей повертатися до регіону. Тому я багато розповідала гостям про можливості місцевого бізнесу, про нашу промисловість, яка може зацікавити данських підприємців. Ми вже знайшли спільну зацікавленість у суднобудуванні, адже Миколаїв має потужні заводи, а Данія – сучасні технології виробництва”.
Замазєєва також поділилася ідеєю створення в Миколаєві данського кварталу або парку. Нагадаємо, Миколаїв отримав від Данії €5 млн на відновлення інфраструктури
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.