Середа, 31 травня

Дівчинку – сироту з числа ВПО успішно прооперували в Луцьку

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук у дитячій лікарні «Охматдит» відвідала 12-річну дівчинку Настю, якій нещодавно зробили операцію на хребті.

З дівчинкою Ірина Верещук познайомилася в Луцьку, коли відвідувала дітей-сиріт з-поміж внутрішньо переміщених осіб. Тікаючи від війни, Настя разом із бабусею переїхала з Миколаївщини на Волинь.

Дитина – кругла сирота, її мати померла, коли їй було 3 роки. У Насті був сколіоз 2 ступеня. Проте через війну дівчинка не мала можливості повноцінно лікуватися, хвороба почала прогресувати. За пів року від початку війни вона вже мала сколіоз 4 ступеня.

Дівчинці була потрібна операція. За сприяння Ірини Верещук Настя звернулася в Охматдит. Спеціалісти цієї лікарні мають унікальний досвід із проведення подібних операцій. Проте конструкція, яка тримає її хребет у правильному положенні, коштувала надзвичайно дорого.

На заклик допомогти дівчинці відгукнулася засновниця Міжнародного центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра» Марта Левченко. Їй вдалося організувати збір необхідної суми коштів на імплант для Насті.

Найкращі спеціалісти країни провели безкоштовну операцію для дівчинки. Тепер у неї рівна спина, вона може вільно ходити, гратися з іншими дітками та просто радіти життю. Для Насті це справжнє передвеликоднє диво.

Віцепрем’єрка подякувала лікарям за їхній професіоналізм і роботу:

«На ваших плечах величезна відповідальність. Ви рятуєте діткам життя, робите неймовірні речі. Для вас – це щоденна праця, а для діток – справжнє чудо. Я дякую вам за всіх дітей, яких ви рятуєте». 

Окрему подяку посадовиця висловила генеральному директору Охматдиту – Володимиру Жовніру. Саме очільник закладу відгукнувся на прохання Мінреінтеграції організувати оперативне лікування для дівчинки.

Ірина Верещук вручила Володимиру Жовніру подяку від Міністерства за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.