Вівторок, 28 березня

Бахмут є! Як живуть люди, які досі залишаються у місті

Місто, що героїчно тримає оборону, постійно обстрілюють окупанти. Попри ситуацію – там досі залишаються кілька тисяч цивільних.

Тим часом російські окупанти будь-що намагають взяти Бахмут. Зокрема, вони використовують тактику “м’ясних валів” – без жалю жертвують особовим складом свого війська.

Вони методично перетворюють Бахмут на руїни.

Водночас українські воїни стійко тримають оборону міста. Бої тривають на півночі, сході, півдні та на південному заході. Щільність російського вогню у Бахмуті така, що тиша триває приблизно 30-40 секунд.

“Ворог підійшов настільки близько, що з верхніх поверхів будинків вже видно позиції російських військ”, – розповіли місцеві мешканці в інтерв’ю ТСН.

У місті досі живуть кілька тисяч цивільних. Найчастіше вони перебувають на “пунктах незламності”. Адже там можна зарядити гаджети, поїсти, випити гарячого, отримати ліки, подивитися телебачення та просто поспілкуватися.

Буває, що приходять сюди й поранені. Також місті є ще одна “точка незламності” – місцевий ринок.

Чому люди не виїжджають?

У кожного – свої причини: лежачі чи важкохворі родичі, свої й сусідські тварини. І, що найбільше гріє серце та вселяє надію –  безумовна любов до рідного міста й віра у ЗСУ!

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.