Четвер, 7 грудня

30 дітей з прифронтової Харківщини приїхали до Львова, щоб пройти четвертий етап психологічної реабілітації HOPE FOR KIDS

30 дітей з прифронтової Харківщини приїхали до Львова, щоб пройти на Львівщині повну програму психологічної реабілітації в комплексі Озерний край. 20 листопада в Україні стартує четвертий етап Проєкту HOPE FOR KIDS від БФ HopeUA.

 30 дітей з Харківської області з селища Золочів, що лише в 20 кілометрах від російського кордону, проведуть на Львівщині у відпочинковому комплексі Озерний край 21 день оздоровлення та відпочинку. Діти пережили обстріли, Золочів – дуже зруйноване місто: частина Золочівського району була окупована, але недовго. Зараз обстріли там тривають щодня.

Подалі від обстрілів та ракетних атак, – діти зможуть повернутися в нормальні умови щасливого дитинства.  21 день з дітьми працюватимуть психологи, психіатри, волонтери та виховники. Діти пройдуть повний курс психологічної реабілітації, а особливо ті, в яких виявлять при обстеженні посттравматичний стресовий розлад в наслідок воєнних дій.

 Програма триватиме з 20 листопада до 10 грудня. В рамках Проєкту дітей відвідає культова художниця Соня Морозюк, а 6 грудня до дітей також завітає святий Миколай. Напередодні діти будуть писати листи-мрії до святого Миколая та малювати малюнки свого мирного майбутнього.

 Психологічна реабілітація Hope for Kids — це інноваційна ініціатива БФ HopeUA, спрямована на надання комплексної підтримки та відновлення дітей, які стали жертвами воєнного конфлікту, постраждали від насильства, пережили травму або втрату батьківського піклування, чи постраждали від наслідків російського терору.

 Програма реабілітації, яку розробила  команда висококваліфікованих фахівців, включаючи видатних психіатрів та психотерапевтів з Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, базується  на передових методиках психологічної стабілізації та реабілітації (доказова медицина). Її тривалість складає 21 день, під час яких забезпечується індивідуальний підхід до кожного учасника та використання ефективних та науково обґрунтованих методів діагностики, психотерапевтичної роботи та реабілітаційних практик. По завершенні 21-денної програми списки дітей, які будуть потребувати подальшої роботи з психологом та будуть передані фонду “Голос Діти” для закріплення результату реабілітації.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.