Понеділок, 29 травня

Українська школа перейде на 12-річну освіту за графіком

Перехід на 12-річну освіту в Україні відбудеться, як і планувалось, у 2027 році. Міністерство освіти і науки не має наміру прискорювати цей процес через освітні втрати школярів – про це йдеться у коментарі міністерства – повідомляє https://osvita.ua . У коментарі зазначають, що саме 2027 рік визначений у законі «Про освіту» роком такого переходу як частина реформи НУШ. Також освітній процес повинен бути послідовним та безперервним. Такий перехід потребуватиме значних фінансових ресурсів, яких не передбачено в бюджеті.

«Освітні втрати, спричинені ковідом і повномасштабною війною, – це однозначно великий виклик для української системи освіти. МОН разом із низкою профільних експертів шукає різні варіанти для розв’язання проблем, однак прискорений перехід на 12-річну систему шкільної освіти нині не розглядають», – йдеться у коментарі Міністерства освіти і науки.

Як ми повідомляли раніше https://topkyiv.info/news/ukrayinsku-osvitu-hochut-perevesty-na-12-richnu-z-2024-roku, голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак заявив, що в Україні варто запровадити з 2024 року 12-річну освіту через втрати, спричинені COVID-19 та війною.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.