Субота, 23 вересня

Окупанти опинились у пастці через підрив мосту на Чонгарі

“Колосальне угруповання військ РФ може бути закрите на Півдні, що стане подією, яка не має аналогів у сучасній історії воєн” – заявив військовий експерт групи Інформаційний спротив Олександр Коваленко коментуючи наслідки підриву моста на Чонгарі. Сьогодні вночі на переході «Чорнгар» стався вибух, який унеможливив сполучення окупованого Криму із Запорізькою областю. Цей факт підтвердили ЗМІ окупанта, однак підтвердження  з українського боку поки немає. Хоча міський голова окупованого Мелітополя Іван Федоров заявив про це, посилаючись на місцевих мешканців. «Якщо раніше колаборанти та окупанти запевняли, що у разі просування ЗСУ точно зможуть втекти до Криму, то тепер зможуть втекти хіба що до в’язниці», – переконаний Іван Федоров.

Олександр Коваленко зазначив, що основна маса російських сил і засобів на Півдні сконцентрована в такому собі паралелограмі, основним задумом якого є забезпечення максимально комфортної втечі з материкового Півдня, у разі прориву ліній оборони українською армією.

– Така структура забезпечувала вихід угруповання окупантів на Крим через два основних логістичних вузли – Армянськ і Чонгар. Але тепер на Чонгарі щось трапилося і, ймовірно, це “щось” тільки прелюдія перед куди більш серйозним дійством. Фактично, найближчим часом угруповання російських військ може залишитися без одного зі шляхів відходу, а виводити через Армянськ усю групу військ – це ще те логістичне пекло, – вказує експерт.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.