Вівторок, 28 березня

Іран постачав росії не лише дрони, а й кулі та снаряди

Співробітництво Ірану та Росії у військовій сфері не обмежувалось лише постачання дронів. За інформацією Британських спецслужб на початку 2023 року Іран міг передати росії 100 млн. Куль та 300 тисяч снарядів — повідомляють https://fakty.com.ua/

Постачання боєприпасів відбувалось через замкнуте Каспійське море, 10 та 12 січня, коли з іранського порту вийшли вантажні суда Musa Jalil та Begey під російськими прапорами. При цьому з незрозумілих причин ці суда на кілька днів заходили у туркменські порти, після чого вирушили на Астрахань, звідки вийшли аж 3 лютого. Ймовірно, що їхнім вантажем стали 200 контейнерів зі зброєю, боєприпаси для рактивних систем, залпового вогню, мінометів та кулеметів. Таким чином Іран міг передати росії 100 млн. Куль різних калібрів, натомість Москва оплатила їх готівкою.
Раніше координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної Безпеки Білого Дому Джон Кірбі заявляв що Іран передав Росії артилерійські та танкові снаряди, які та використовувала у війні проти України.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.