Неділя, 5 лютого

В чому відмінність мудрої жінки від розумної?

Ольга Валяєва у статті «Всі біди жінок від розуму… І нестачі мудрості» розмежувала поняття розумної і мудрої жінки. Легко бути розумною і завжди правою, а ось для сімейного щастя потрібно бути і трохи мудрою. Тому, що воно того варте.

Так в чому різниця між жіночою мудрістю та розумом?

Розумна жінка, виявивши помилку чоловіка, ткне носом. І нагадає, що вона його про це попереджала. Мудра жінка – підтримає, підбадьорить, іноді зробить вигляд, що нічого не помітила.

Розумна жінка у кризовій ситуації візьме кермо влади і навчить чоловіка жити правильно. Мудра жінка дуже тонко покаже йому напрям і підтримає намір дійти туди.

Розумна жінка буде вчити дітей математики, незважаючи ні на що. А мудра – побачить у кожному з них особистість.

Розумна жінка на роботі буде намагатися бути кращою за інших і не робити помилок. При цьому більшість колег будуть ставитися до неї з пересторогою. Мудра жінка створить у колективі атмосферу любові і тепла.

Розумна жінка буде втручатися в життя своїх дорослих дітей, давати їм непрошені поради і рекомендації, розповідати їм про те, як правильно виховувати дітей. Мудра жінка дозволить дітям отримати свій життєвий досвід і підтримає в будь-якій ситуації.

Розумна жінка буде боротися з впливом свекрухи, відстоювати свою незалежність від батьків, сердитися через їхні поради. Мудра жінка навчиться посміхатися, слухати мовчки, погоджуватися. І робити по-своєму. З любов’ю.

Розумна жінка хоче змінити весь світ, переробити всіх людей навколо. Мудра жінка почне мінятися сама. І прийме інших такими, якими вони є.

Розумна жінка думає, що щасливий той, хто правий. А мудра жінка знає, що правий той, хто щасливий.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.