ТОП-5 філософських фільмів, які перевернуть вашу свідомість

385

Ці фільми не подивишся під поп-корн і Колу

Якщо вам набридли комедії або плаксиві мелодрами і хочеться подивитися сильні і емоційні фільми, після яких залишиться більше питань, ніж відповідей, то пропонуємо подивитися деякі стрічки з нашої добірки.

“Старим тут не місце”

Брати Коени, як завжди, в своєму репертуарі. Сюжет цього фільму захоплює з самого початку і не буде відпускати до фіналу. Головні ролі виконали Томмі Лі Джонс, Хав’єр Бардем і Джош Бролін.

Це історія про те, як роботяга виявляє в пустелі гору трупів, вантажівку, набиту героїном, і спокусливу суму у два мільйони доларів готівкою. Він вирішує взяти гроші собі, і результатом стає хвиля насильства, яку не може зупинити вся поліція Західного Техасу.

“Пан ніхто”

Фільм Жако Ван Дормаля про життя головного героя картини Немо Ніхто у виконанні Джареда Лето. Ця картина дасть відповідь на питання, як бути останньою людиною на Землі.

У картині описано буття людини, яка замислюється про все те, що вона не встигла зробити.

“Куди приводять мрії”

Робін Вільям зіграв головного героя – Кріса Нільсена. За сюжетом, подружжя втрачають дітей, Кріс потрапляє в аварію і його душа переноситься в рай, а дружина здійснює самогубство.

Її душа потрапляє в пекло. Душа головного героя відправляється на пошуки душі коханої.

“Дідусь Бунмі, який пам’ятає свої минулі життя”

Це перший тайський фільм, який виграв “Золоту пальмову гілку” в Каннах.

Головний герой, Бунмі, вмирає від ниркової хвороби. Доживаючи останні дні, він разом зі своїми близькими (в безплотної і в фізичній формі) відправляється в подорож, щоб дослідити власні минулі життя, пам’ять, трансформації, реінкарнації і природу речей перед обличчям смерті.

“Лицар кубків”

Фільм номінувався на головний приз Берлінського фестивалю. У головній ролі – Крістіан Бейл, а колегами по знімальному майданчику для нього стали Наталі Портман, Кейт Бланшетт, Імоджен Путс, Ізабель Лукас, Тереза Палмер і інші красуні Голлівуду. Сюжет закручується навколо сценариста на ім’я Рік, життя якого – щільний клубок з яскравих відчуттів, складних відносин з різними жінками і заплутаних думок. У певний момент він чітко розуміє, що проживав не своє життя.