Субота, 28 січня

Наш успіх залежить від того, з ким ми вступаємо в шлюб – науково доведено

Дослідження показали, що люди, у яких є надійна підтримка в особі другої половинки, більше схильні братися за вирішення складних завдань.

Чи усвідомлюєте ви це чи ні, але ваш успіх і погляди на життя дуже сильно залежать від людей, якими ви себе оточуєте. За словами вчених, успіх багато в чому залежить від того, з ким ви вступаєте в шлюб.

Так, результати недавнього дослідження, опубліковані університетом Карнегі Меллон, показують, що чоловік / дружина можуть сильно впливати на прийняті вами рішення, в кінцевому підсумку, сприяти або заважати вашому успіху.

Науково доведено, що люди, у яких є надійна підтримка в особі другої половинки, більше схильні «дозволяти собі досягти успіху в житті».

Люди, яких підтримує партнер, схильні братися за рішення складних завдань.

До такого висновку вчені прийшли після вивчення життя 163 сімейних пар. Перед кожним з партнерів був поставлений вибір: вирішити просту задачку, або ж позмагатися за якийсь приз. При цьому дослідники ретельно документували всі розмови подружжя між собою.

Як з’ясувалося, ті з учасників експерименту, кому була надана велика підтримка з боку партнера, частіше погоджувалися боротися за винагороду. І навпаки – ті, кого в родині підтримували не так активно, робили свій вибір на користь простого завдання.

Але на цьому старання вчених не закінчилися. Коли вони зв’язалися з тими ж парами через півроку після дослідження, то виявили, що у тих, хто змагався за приз, стали міцнішими відносини, покращився добробут і підвищився загальний рівень щастя в порівнянні з тими, хто вважав за краще утриматися від конкуренції.

Як каже Брук Фіні, професор психології і автор дослідження, команді вчених вдалося довести, що підтримка, яку люди отримують в момент прийняття важливих рішень (на кшталт вибору нової роботи або розширення кола знайомств), дуже сильно впливає на їх майбутній добробут.

Партнер або допомагає вам досягти успіху, мотивуючи використовувати всі можливості, або ж перешкоджає вам у цьому, знижуючи ймовірність того, що ви скористаєтеся наявними можливостями зростання.

Відомі пари підтверджують висновки вчених Напевно, найкращим доказом теорії вчених є найвідоміші пари сучасності. Барак і Мішель Обама, Марк Цукерберг і Прісцилла Чан, Jay-Z і Beyonce – і це лише кілька найбільш знакових сімей.

Всі вони вихідці з різних світів і працюють в різних сферах, але кожен визнає одну і ту ж істину: вони ні за що б не досягли успіху, якби не допомога їх коханих.

У 2011 році в інтерв’ю з Опрою Вінфрі попередній президент США Барак Обама зізнався: «Безумовно, всі мої досягнення були б неможливими без Мішель. Раніше ти питала мене, що допомагає мені не зійти з розуму, підтримувати рівновагу і справлятися зі стресом. Що ж, це як раз ця прекрасна жінка. Вона не просто чудова перша леді, вона – моя опора. І я кожен день багато в чому на неї покладаюся ».

Ще один приклад – Марк Цукерберг і його напутня промова студентам Гарварду в 2017-му році. Засновник соціальної мережі Facebook присвятив всю свою роботу дружині: «Прісцилла – найдорожча мені людина в цьому світі, тому шлюб з нею – це найважливіша річ, яку я побудував у своєму житті».

Однак не тільки жінки можуть підтримувати своїх чоловіків. Королева RnB Beyonce теж зобов’язана своїм успіхом підтримки з боку чоловіка Jay-Z. За словами співачки, він допомагає їй абсолютно в усьому: «Я б не стала тією жінкою, яку ви зараз бачите, якби вдома мене не чекав цей чоловік. Знання, що він там, запорука мого успіху ».

висновок< Кожен з нас по-своєму визначає поняття успіху. Бути може, деякі з вас навіть не замислюються про шлюб, але ви не можете заперечувати існування тих прекрасних почуттів, якими наповнює ваше життя кохана людина.

Перебувати поруч з тим, хто вірить в вас і мотивує грати по-крупному, просто безцінне. Подібні відносини не тільки допомагають досягати успіху, але і роблять вас щасливими і вдячними.

А ще кажуть, що успіх здається меншим, якщо вам не з ким їм поділитися.

Джерело

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.