Коли тато знає життя: 12 цитат літнього батька, які зробили його знаменитим

243

Коли Джастіну Халперна було 29, він розлучився з дівчиною і був змушений на деякий час повернутися до рідної домівки.

Його мама працювала юристом в громадській організації, а ось батько, в минулому лікар-радіолог, цілими днями сидів удома, тому що йому вже було за сімдесят.

Оскільки Джастін працював віддалено, він постійно слухав те, що говорив батько – чоловік досить буркотливий і до того ж схильний до вживання грубуватих слівець.

У 2009 році син почав викладати ці висловлювання в твіттер і досить швидко став популярним. Згодом на основі цих записів Джастін написав книгу, а потім на її основі було знято серіал.

Прочитайте деякі з цих «батьківських настанов» – і ви зрозумієте, чому люди їх полюбили: це чудовий зразок гумору старшого покоління, – гумору грубуватого, але змішаного з справжнім знанням життя.

– Та жінка – сексуальна … Ти не її рівня? Синок, дозволь жінці вирішити, чому вона не буде з тобою спати, не вигадуй за неї.

– Ти занадто багато переживаєш. На ось, з’їж бекон … Що? Ні, я без поняття, чи стане тобі краще від цього. Просто я дуже багато бекону посмажив.

– Синку, всім пофігу, що вміє твій телефон. Ти його не винайшов, ти його тільки купив. Це будь-який дурень може.

– Ага, зрозумів, коли я включаю кран на кухні, то в душі на тебе ллється окріп. Ні, я не обіцяю, що не буду так більше робити, я кажу, що сам принцип зрозумів.

– Я просто хочу тиші … Господи, це не означає, що я тебе не люблю. Це означає, що зараз я люблю тишу більше.

– Давай потім договоримо, новини почалися … Послухай, якщо у тебе туберкульоз, за ​​півгодини він в наступну стадію НЕ перейде.

Джастін Халперн в дитинстві і його батько Сем Халперн
Джастін Халперн в дитинстві і його батько Сем Халперн

(Коли всіх турбувало, що мій племінник ніяк не заговорить)
– Спокійно, коли треба, тоді і заговорить. Чого нервувати? Чи ви думаєте, він знає формулу вакцини від раку, але мовчить?

– Пам’ятаєш, як ти сміявся наді мною, коли я полисів? Ні, я не збираюся жартувати з цього приводу. Я дам твоєму дзеркалу це зробити.

– Ні, я не песиміст. У якийсь момент світ напаскудить на кожного. Робити вигляд, що він не паскудить – бути ідіотом, а не оптимістом.

– Ти все драматизуєш. Все, що у тебе є – це телевізор і надувний матрац. Я б не назвав це «є, що втрачати».

– Меблі вибирай, як дружину: нехай створює затишок і виглядає красиво, але не настільки красиво, щоб зазіхали всі зустрічні і поперечні.

– Чому ти стільки грошей розбазарюєш? .. Розказуй! Дай розтлумачу: якщо ні хріна не заробляєш, ні хріна і не купуй.