Середа, 1 лютого

Головні недоліки чоловіків за знаком Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має як переваги, так і недоліки. Щоб визначити перспективи любові і відносин, необхідно враховувати і темну сторону знаків Зодіаку.

Люди, зазвичай, через слова і дії показують, хто вони насправді, але і гороскоп може показати можливі складнощі.

Звичайно, ніхто неідеальний, тому тут зібрано гороскоп недоліків знаків Зодіаку, які можуть бути попередженням. Якщо ви звернете на них увагу, можливо, ваші відносини будуть розвиватися трохи краще.

Овен

З жіночої точки зору у чоловіків-Овнів повно недоліків. Вони нестримані, егоїстичні, самозакохані, можуть бути невдячними і байдужими до почуттів партнерки. Нерідко в близьких відносинах типові представники цього знаку проявляють себе як божевільні ревнивці, хоча самі не дозволяють себе контролювати.

Телець

Чоловік-Телець зовні створює враження цікавої і захопленої натури. Однак в побуті він може бути неймовірною занудою, що віддає перевагу постійному сидінню вдома перед телевізором або комп’ютером. Партнерці доведеться постійно торсати ледачого Тельця, адже відпочинок в нього виключно пасивний. Доповнюють список його головних недоліків впертість і небажання змінювати щось у своєму житті.

Близнюки

Чоловік, чиїм управителем є Близнюки, абсолютно непередбачуваний. Навіть якщо його обраниці здається, що вона все про нього знає, він знайде спосіб переконати її в цьому. Життя з представником цього знаку схоже на «американські гірки»: то він признається в любові, то поводиться як егоїст, сьогодні він говорить одне, а вже завтра відмовляється від своїх слів. Астрологи додають до цього часті капризи і легковажність.

Рак

Чоловіки-Раки володіють цілим набором якостей, що дратують жінок. Представники цього знаку нерішучі, боязкуваті, бувають недовірливими і демонструють підвищену емоційність. Стикаючись з труднощами, вони впадають в розгубленість і не можуть зібратися з силами без сторонньої допомоги. Жінці, яка перебуває поруч з типовим Раком, доведеться терпіти його часту зміну настрою і напади песимізму.

Лев

Головний недолік чоловіка Лева – роздута зарозумілість. Звідси випливають інші негативні риси його характеру: нетерпимість до чужої думки, диктаторські замашки, зарозумілість і т.д. Сам він ніколи не стане ні під кого підлаштовуватися, тому жінка, яка знаходиться поруч з ним, повинна володіти безмежним терпіння і щиро любити його.

Діва

Чоловік, народжений під знаком Діви, може будь-яку людини вивести з себе своїм прагненням до перфекціонізму. Він не упустить можливості відзначити чужі недоліки, обов’язково обговорить їх і запропонує варіанти усунення, навіть якщо його поради взагалі ніхто не питав. А ще це один з найжадібніших представників зодіакального кола. Однак, замість слова «скупість» сам він вважає кращим використовувати інші м’які синоніми: «ощадливість» і «економія».

Терези

Чоловіки-Терези є власниками емоційно нестійкого характеру. Вони потребують постійної підтримки і схвалення, хоча самі не можуть запропонувати того ж своїм другим половинкам. Обраниця представника цього знаку повинна бути готовою взяти на себе роль лідера, адже «повітряний» чоловік буде будь-якими шляхами уникати відповідальності. З недоліків астрологи також відзначають нарцисизм і низьку стресостійкість.

Скорпіон

Кожен типовий представник цього знаку є володарем тарганів в голові. Іноді здається, що простих Скорпіонів просто не існує. Якщо акцентувати увагу на їх основні недоліки, не можна не сказати про прагнення до тотального контролю і часті психологічні маніпуляції. Крім того, духовно нерозвинені представники водної стихії безжальні, ревниві і мстиві.

Стрілець

Істотним мінусом в поведінці чоловіка, народженого під знаком Стрільця, вважається невміння тримати своє слово. Він легко дає обіцянки, які навіть не збирається виконувати. Для нього характерна також неуважність і легковажне ставлення до речей, важливим для партнерки. Наприклад, він не пам’ятає ключові дати і забуває купити подарунок, але при цьому в душі не відчуває себе винним.

Козеріг

Один з головних недоліків чоловіки-Козерога – вимогливість до інших людей. Він акцентує увагу на малозначних дрібницях і не відчепиться через це від своєї супутниці. Представники цього знаку представляють небезпеку, оскільки для досягнення своїх цілей вони безсоромно можуть використовувати найближчих людей.

Водолій

Чоловік-Водолій не може повністю віддатися романтичним почуттям і вкладатися у відносини. Він егоїст по натурі, причому розважливий, що володіє здатністю маніпулювати свідомістю людей, що довірилися йому. Типовий Водолій буває також надмірно прямолінійний у своїх висловлюваннях. Його слова б’ють по самому слабкому місцю, але вибачатися він не вміє.

Риби

Чоловіки-Риби дуже люблять все прикрашати і навішувати “макарони” на вуха заради власної розваги. Його обраниця повинна звикнути ділити всі слова коханого навпіл. Серед інших недоліків представників цього знаку астрологи виділяють небажання брати на себе відповідальність і залежність від громадської думки. Риби і самі вміють маніпулювати іншими, але частіше вони виступають в ролі тих, ким маніпулюють.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.