Неділя, 5 лютого

9 чоловічих якостей, які цінують жінки

Жінка завжди знає, якого чоловіка вона хоче бачити поруч із собою. Які ж чоловічі якості цінують жінки?

Надійність

 Практично кожна жінка навіть на ранній стадії відносин з чоловіком намагається представити його в ролі майбутнього чоловіка. Зрозуміло, чоловік повинен бути опорою, гарантом надійності і стабільності. Будь-яка жінка хоче відчувати себе захищеною, мати поруч сильне плече. Справа тут навіть не в природному бажанні відчувати себе як за кам’яною стіною. У жінок генетично закладена тяга до надійного партнера, адже під час вагітності та догляду за маленькою дитиною поруч потрібен той, хто буде піклуватися і допомагати.

Вірність

Ніщо так не прикрашає чоловіка, як відданість. Щаслива жінка – це та, яка з упевненістю може сказати, що вона у свого партнера єдина. Такі чоловіки часто зустрічаються серед тих, хто виріс у великій родині. Приємний бонус такого партнера – його друзі, як правило, теж відрізняються відданістю, тому жінка ніколи не буде турбуватися, якщо він вирішив провести вечір в чоловічій компанії.

Рішучість

Здатність приймати правильні рішення в скрутну хвилину відрізняє справжнього чоловіка. Він вибирає з безлічі варіантів кращий і переходить від слів до дій. Рішучість також означає, що людина знає, що несе відповідальність за свої рішення, здатна аналізувати наслідки і робити висновки. Правда, тут є зворотна сторона медалі – зазвичай більшість чоловіків, що володіють такою якістю, вважають за краще приймати рішення і за свою другу половину.

Впевненість в собі

Впевнений в собі чоловік неперевершений, він буквально випромінює хвилі надійності і мужності. Такій людині відразу хочеться довірити своє майбутнє і дозволити приймати за себе рішення. Але впевненість в собі не є тією якістю, з якою чоловік з’являється на світ і не залежить від віку, її потрібно розвивати протягом усього життя. Можна сказати, що впевненість – це образ мислення.

 Жінки дуже тонко відчувають ноти невпевненості в чоловічій поведінці. Невпевнений в собі партнер завжди напружений, швидко розмовляє, часто вульгарний і нахабний. А ось поведінка впевненого в собі чоловіка завжди невимушена і розслаблена. У будь-якій ситуації він відчуває себе, як риба у воді. Такому чоловікові завжди хочеться довіряти.

Вміння слухати

Жінки люблять поговорити і цінують тих, хто здатний їх слухати і розуміти. Іноді жінка навіть не хоче, щоб їй допомогли і не просить поради – їй просто потрібно “вилити” душу. Чоловік, який не перебиває, чекає, коли вона договорить, щоб задати питання – знахідка. Навіть якщо він не згоден з викладеною точкою зору, він збереже неупередженість, постарається зрозуміти і неупереджено поглянути на ситуацію з діалогу збоку, якщо це буде потрібно. Справжній чоловік почує не тільки те, що йому сказала кохана, але і зрозуміє, про що вона промовчала.

Почуття гумору

Якщо жінка знаходить чоловіка з почуттям гумору, вона автоматично починає звертати на нього увагу. Це потрібно пам’ятати кожному чоловікові, який мріє закохати в себе дівчину. Той, хто здатний розсмішити жінку, завжди справляє на неї сильне враження. Такі представники сильної статі виглядають в очах жінок більш успішними і цікавими. Соціологічні дослідження показують, що почуття гумору стоїть на другому місці після вірності в списку найважливіших якостей партнера.

Інтелект

Найкрасивіші чоловіки – розумні. Любов починається з спілкування, і, якщо жінка помічає, що потенційний партнер не виділяється розумовими здібностями, він стає нецікавим. З розумними чоловіками більше шансів побудувати довговічні відносини. Згідно з дослідженнями, чоловіки з високим IQ – вірні і дбайливі партнери.

Уважність

Будь-якій жінці приємно, коли чоловік робить їй компліменти. По-справжньому чуйного партнера відрізняє уважність не тільки до деталей образу жінки, але і до того, що вона йому розповідає. Він не робить недоречні зауваження, і вже тим більше не критикує зовнішність своєї другої половини.

Амбіційність

Цілеспрямований партнер – надійний. Навіть якщо на даному етапі життя чоловік ще не розкрив весь свій потенціал, уважна жінка оцінить його амбіції і зробить правильні висновки. У приказку «поганий той солдат, який не мріє стати генералом» закладений глибокий сенс. Чоловік, який не має амбіцій, навряд чи зможе розвинутися настільки, щоб зуміти забезпечувати сім’ю і нести відповідальність не тільки за себе, але і за свою дружину і дітей. Тому, по-справжньому мудрі жінки завжди оцінюють чоловіка не за розміром його гаманця в даний момент, а по тому, наскільки він здається їй цілеспрямованим.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.