Середа, 22 березня

Які кімнатні квіти підходять вам за знаком Зодіаку

У кожного знаку Зодіаку є свої кімнатні квіти-талісмани. Вони створюють сприятливу атмосферу в будинку, відновлюють енергію і знімають втому.

Навіть якщо ви скептично ставитеся до гороскопів, вам напевно буде цікаво дізнатися, чи збігаються ваші квіткові вподобання з думкою астрологів.

Ви напевно помічали, що одні квіти ростуть, ніби самі по собі, за іншими ж, скільки не доглядати – нічого хорошого не виходить. Давайте дізнаємося про те, які кімнатні квіти підходять саме вам, а значить, приживуться в будинку.

Овен

Овен – знак вогняний, гарячий, тому його рослини мають мати  червоні, бордові, рожеві або помаранчеві квіти і листя. Різкий, гострий Марс, що керує цим знаком, подарував Овнам колючі рослини.

Всі рослини Овна мають одну загальну і найсильнішу властивість: вони зміцнюють ваше внутрішнє «Я», допомагають стати сильною особистістю й можуть служити талісманами особистого успіху, досягненням своїх цілей.

Для Овна підійдуть невибагливі, витривалі квіти, які зможуть перенести тривалу відсутність уваги господаря, зайнятого іншими, більш нагальними, справами. Вони повинні добре звикати до місця і непогано адаптуватися до наданих умов, тому що інших може і не бути.

Овни можуть сміливо купувати азалії, бегонію, герань, аспарагус, всі види кактусів, сукулентів і пеларгонії. З цих квітів можна створити цікаву композицію, урізноманітнити її нейтральними рослинами, і ви отримаєте справжній куточок живої природи в своїй квартирі. Гороскоп каже, що Овнам небажано вирощувати кімнатні троянди і фіалки, але це не означає, що від них слід неодмінно відмовитися.

Телець

Телець – знак матеріальності, землі, сталості та стабільності. Знаходиться під управлінням Венери. Поліпшити фізичне і психічне самопочуття людям, народженим під знаком Тельця, очистити атмосферу в їхньому будинку допоможуть міцні, низькорослі,  квітучі рослини.

Низький ріст рослин цього знака пов’язаний з характером самого Тельця. Телець – перший із земних знаків у Зодіакальному колі, а значить найбільш наближений до землі (символічне зображення Тельця показує його заглибленість в землю). Низький ріст рослин цього знака пов’язаний ще і з ощадливістю Тельця.

Всі рослини Тельця можна тримати в будинку як талісмани, якщо не для багатого, то для забезпеченого життя, тому що його рослини допоможуть знайти стабільність у матеріальній сфері. Також рослини цього знаку наділяють людину витривалістю і терпінням.

Тельцям підійдуть фіалки, каланхое, бегонія, глоксинія, примула, папороть, плющі, примули, кімнатні троянди, амариліси. З орхідеями можуть виникнути проблеми, але не всім же займатися розведенням екзотичних рослин.

Близнюки

Близнюки – повітряний, легкий,  рухливий знак зодіаку. Знаходиться під управлінням планети Меркурій. Рослини Близнюків допоможуть вам поліпшити свої комунікабельні здібності, знайти легкість і невимушеність в спілкуванні. Близнюки – знак дружби, дружніх стосунків. Будь-які рослини цього знаку можна мати вдома як талісмани хороших відносин з друзями.

Близнюки люблять квіти. Вони вміють насолоджуватися їх ароматом і спогляданням, милуватися змінами, особливо розпусканням бутонів, але самі не надто поспішають обзаводитися рослинами.

Вони цінують чужу працю в цій галузі, але їхні старання в рослинництві часто бувають  незграбні, тому Близнюкам краще підійдуть нескладні у догляді, але одночасно привабливі квіти.

Серед них аспарагус, папороть, плющ. Близнюки також можуть присвятити свій вільний час декоративним бегоніям. Зараз таке розмаїття сортів цих воістину королівських рослин, що шкодувати про те, що амариліс та троянда – не ваші кімнатні квіти за гороскопом, ви будете навряд чи.

Рак

Рак – знак водної стихії, знаходиться під заступництвом Місяця, тому його рослини насичені вологою, мають м’ясисті, соковиті стебла або листя. Знак Рака в житті кожної людини пов’язаний з будинком, з родиною, і багато рослин цього знака живуть дружними родинами, утворюють компактні кущики.

Ці рослини насамперед допоможуть людям, народженим під знаком Рака, зберегти своє фізичне і психічне здоров’я, поліпшити атмосферу в будинку.

Безліччю корисних для людини властивостей володіють рослини Рака, але є у всіх цих рослин одна загальна властивість: рослини цього знаку можна тримати вдома людям будь-яких знаків Зодіаку як талісмани для щастя в родині. Якщо ви хочете поліпшити відносини з родичами, хочете, щоб атмосфера будинку стала добрішою, посадіть одну або кілька рослин цього знаку.

Раки добре уживуться з тими рослинами, які потрібно дозовано поливати, не даючи засохнути або загинути від переливу. Ракам покірні найвибагливіші, найекзотичніші та найкрасивіші рослини. Перераховувати їх немає сенсу. Просто купуйте те, що вам подобається, все буде рости і пахнути. Вас особливо потішать бегонія, діффембахія, фуксія, алое, каланхое, агава. Все, крім пеларгонії, – ця квітка, що прикрашає підвіконня майже в кожному будинку, чомусь не шанує тих, хто народився під знаком Раків.

Лев

Лев – знак вогняний, владний, знаходиться під заступництвом Сонця. Рослини, що мають такий знак, притягують з простору енергію бадьорості.

Всі рослини Лева найбільшою мірою корисні для людей, народжених під цим вогненним знаком. Ці рослини необхідні вдома або на роботі Левам для підтримки емоційного і фізичного тонусу, для очищення енергетики атмосфери навколо них. Чимало корисних властивостей укладено в рослинах Лева, але є у всіх них дві унікальні властивості, якими може скористатися людина будь-якого знаку Зодіаку.

Лев і керуюче ним Сонце в астрології пов’язані з творчістю і високими почуттями, справжньою любов’ю. Будь-які з рослин цього знаку можна мати вдома як талісмани для успішної творчості й щастя в любові.

Пальми, кали, пеларгонії, філодендрон, фікуси і монстери – це ваші улюбленці.

Діва

Діва – знак землі, знаходиться під заступництвом Меркурія. Рослини, що мають такий знак, покликані підтримувати здоров’я людини, постійно поповнювати її енергетичний потенціал і сприяти інтелектуальному розвитку.

Хоча Діва й земний знак, але управляє нею повітряний Меркурій, тому серед рослин цього знака є кучеряві ліани, рослини з гнучким стеблом і такі, що випускають повітряні корені.

Практична Діва володіє й деякими плодовими рослинами, наприклад,огірками, що вирощуються в будинку не стільки заради декоративної краси, скільки з користю для столу. Всі рослини Діви приховують у собі енергію для підтримки гарного емоційного і фізичного тонусу і очищення енергетики житла людей цього знаку.

Діва – сузір’я жіночне, тому цілком зрозуміла любов цього знаку до ліан і ампельних рослин. При належному догляді ампельні можуть затьмарити своєю красою найдорожчі екземпляри  рослин. «Живі» стінки і химерні переплетіння ліан прикрасять будь-який будинок. Віддавайте також перевагу монстері, філодендрону, драцені.

Терези

Терези – це знак гарних, строгих форм, адже управляє ним Венера, а строгий Сатурн проявляється в цих знаку найбільш яскраво. Венера дарує рослинам Терезів гарні квіти і плоди, строкато розфарбовує листя або огортає рослини ореолом привабливості, а Сатурн зміцнює стебла, дозволяючи їм триматися прямо.

Рослини Терезів здатні принести велику користь не тільки людям, народженим під цим знаком. З численних корисних властивостей, властивим рослинам Терезів, виділимо дві універсальні: вплив на партнерські відносини і допомогу в розвитку смаку.

Гармонізувати партнерські відносини рослини навчив їх знак Зодіаку, адже Терези управляють саме цією областю людських відносин. А Сатурн і Венера подарували рослинам Терезів здатність розвивати в людях тонкий смак.

Якщо Ви втомилися від негараздів з чоловіком або з дружиною, з діловими партнерами, або хотіли б довести своє почуття смаку до досконалості, посадіть рослину цього знаку, навіть якщо ваш власний знак Зодіаку – зовсім не Терези. Почуття партнерства, властиве цим рослинам, дозволить їм подружитися з Вами і допомогти налагодити відносини і гармонізувати ваш смак.

Представниці цього знаку Зодіаку можуть собі дозволити розведення квітучих кімнатних рослин, виплекати які є далеко не кожному квітникарю-любителю. Азалії, хризантеми, гортензія, гібіскус, троянди, цикламени та пеларгонії – ваші квіти, а ось з кактусами ви можете зазнати фіаско.

Скорпіони

Скорпіон – знак води, знаходиться під заступництвом Марса і Плутона. Рослини, що мають такий знаку зодіаку, допомагають людині відкрити доступ до власних енергетичних запасів, посилити її екстрасенсорні здібності. Ці рослини наділяють людину незвичайною силою і енергією і притягують з простору енергію, яка допоможе досягти поставленої мети.

Характер рослин Скорпіона зв’язаний з біблійним змієм-спокусником, тому більшість рослин цього знака виглядає  привабливо, приховуючи в собі при цьому отруту або виділяючи неприємний, дурманний запах.

Скористатися корисними властивостями рослин Скорпіона можуть не тільки люди, народжені під цим знаком. Всі, хто мріє розвинути в собі ясновидіння, можуть завести вдома одну або кілька рослин цього знака – і Скорпіон через свої рослини відкриє їм невидимий світ.

Скорпіони – сукуленти і молочаї – це гарне доповнення до кімнатної колекції квітів, і вони чудово підходять вам як кімнатні квіти за гороскопом, але, погодьтеся, в самоті вони виглядають якось нудно. Ви можете урізноманітнити композицію будь-якими рослинами, крім хризантем та кімнатних троянд. Наприклад, драценою, алое.

Стрілець

Стрілець – знак вогню, знаходиться під заступництвом Юпітера. Рослини, що мають такий знак, сприяють розвитку здібностей до комунікабельності, допомагають в спілкуванні.

Головна особливість Стрільця – його прагнення помчати вдалину, за обрій, адже Стрілець – знак духовного устремління до інших світів. Тому серед його рослин багато високорослих .

Стрілець – знак духовного життя, духовних помислів і відкриттів, любові до філософії, тому бонсаї, що навівають своїм виглядом бажання пофілософствувати, – саме те, що потрібно Стрільцеві. Належать цьому знаку і плодоносні кислими або кислуватими плодами цитрусові, адже кислий – улюблений смак Юпітера, планети-управителя Стрільця.

З користю для себе рослини Стрільця може тримати вдома людина будь-якого знаку Зодіаку. Стрілець управляє темою далеких подорожей, тому його рослини розвивають в людині якості, необхідні для подорожей, підсилюють потяг до культур інших країн, захищають людину в мандрах.

Рослини, пов’язані з цим сузір’ям, допомагають знайти внутрішній спокій і сприяють духовному зростанню. Стрілець, – пальми, фікуси,  допоможуть привернути до вас увагу зірок і створять особливий затишок у вашому домі. Так і бачиться камін, шотландський плед і крісло-качалка. Хочете чогось сучаснішого? Прикрасьте інтер’єр бамбуком – це рослина допомагає Стрільцям у всіх сферах життя.

Козеріг

Козеріг – знак землі, знаходиться під управлінням Сатурна. Рослини, що мають такий знаку Зодіаку, допомагають знайти стійкість, стабільність і спокій. Сприяють просуванню по службових сходах, так як притягують з простору енергію, яка сприяє набуттю організаторських і адміністративних здібностей.

Тому в якості персональних оберегів-рослин ці квіти добре використовувати керівникам, а також всім тим, хто прагне до просування службовими та соціальними сходами.

Козеріг у Зодіаку – третій земний знак (це самий стриманий земний знак). Сатурн, керуючий Козерогом, нагородив цей знак строгою формою, стійким характером, тому у багатьох рослин Козерога пряме, міцне стебло.

Вам принесе удачу благородний лавр, драцена, фікус, юка, віялова пальма. Ці рослини досить невибагливі в будь-яких руках, але для Козерогів вони – кращі кімнатні квіти за гороскопом.

Водолій

Водолій – знак повітря, знаходиться під управлінням Сатурна і Урану. Рослини, що мають такий знаку Зодіаку, допомагають людині поглянути на ситуацію з нової точки зору, знайти ясне бачення того, що відбувається і знайти вихід із, здавалося б, безвихідних ситуацій.

Ці рослини захистять вас від такого зла, як стереотипність,  консерватизм, словом, від будь-якого виду відсталості. Рослини, що знаходяться під впливом Водолія, є свого роду генераторами оригінальних ідей, вони сприяють постійному залученню з простору нових вібрацій.

Тому якщо вам набридло діяти по звичці, якщо ви хочете дивувати людей незвичайним, не таким, як у всіх, баченням проблем, посадіть в своєму будинку або на роботі одне або кілька рослин Водолія. Ці рослини в якості талісманів також рекомендуються творчим людям.

Водолії, – драцени, хрестовик,  фіттонія – це для вас. Доповніть композицію кімнатним кленом і молочаями, і ви з легкістю вирішите будь-яке, найважче життєве питання.

Риби

Риби – знак води, він знаходиться під заступництвом Юпітера і Нептуна. Рослини, що мають такий знаку Зодіаку, допомагають людині не стільки в зовнішньому житті, скільки у внутрішньому.

Вони сприяють духовному зростанню, притягують з простору вібрації, які сприяють концентрації і зосередженості на внутрішньому, духовному світі, сприяють розвитку споглядальності. Також рослини, пов’язані з сузір’ям Риб, допомагають розвитку естетичного сприйняття. Вони дуже корисні в художніх майстернях і там, де живуть люди, пов’язані з мистецтвом і творчістю.

Всі рослини знака Риб, незалежно від своїх властивостей, добре мати поруч (удома або на роботі) людям, народженим під цим знаком. Але не тільки Рибам корисні ці рослини. Риби – останній, дванадцятий знак Зодіаку, наймудріший, досвідчений, одухотворений. Риби найшвидше за всіх підійшли до розуміння божественних законів, тому і є знаком божественного служіння.

Риби, – пеларгонія, пальми, товстянка, орхідеї і фікуси зарядять вас енергією і направлять її в потрібне русло. Постарайтеся підібрати герань різних відтінків, це урізноманітнить ваше життя і віджене нудьгу.

Джерело

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.