Середа, 22 березня

Що подивитися з дітьми: ТОП-8 кращих мультфільмів Pixar, які стали хітами

Добірка найкращих фільмів Pixar, які сподобалися і критикам, і глядачам.

За 22 роки існування компанії Pixar кіномани і просто маленькі глядачі змогли насолодитися не одним вартим фільмом. Крім того, якщо в дощову холодну погоду нічим зайнятися, рекомендуємо добірку кращих фільмів Pixar, які сподобалися і критикам, і дітям, і дорослим.

“В пошуках Немо”

Зворушлива і смішна одночасно історія про возз’єднання батька і сина. Цей мультфільм в 2003 році дав зрозуміти, що Pixar відбирає у Disney звання найуспішнішої мультиплікаційної студії сучасності.

Не дерев’яний бронебійний гумор та інтрига, яскраві персонажі і повчальна історія захопила свідомості дітей та батьків.

“Історія іграшок: Велика втеча”

Між другою і третьою частинами “Історії іграшок” пройшло 11 років, однак, мультфільм не втратив свою родзинку, а діти не втратили інтерес. Господар астронавта Базза і ковбоя Вуді виріс і відправляється в коледж – а його колишні улюбленці приречені на випробування дитсадком з тоталітарними порядками і невідомістю.

Мало який мультфільм вирішиться так реалістично і прямо заговорити з дитиною про дорослішання, зміни і неминучість розставання з дитячими захопленнями.

“Корпорація монстрів”

Історія дівчинки, в шафі якої завелися зовсім не страшні чудовиська, гідні кращих зразків дитячої літератури.

Творці мультфільму змогли перевернути поняття “монстра в шафі” і показати дітям, що їх страхи – це плід фантазії.

“Рататуй”

Одержимий високою кухнею французький щур, змитий в каналізацію, потрапив до Парижу. Там він допоможе незграбному молодому кухарчуку домогтися успіху в світі кулінарії.

Сюжет вийшов дорослим і оригінальним, навіть щур (яких в реальності всі ненавидять) вийшов задоволеним милим звірятком.

“Головоломка”

Мультфільм зміг здивувати чарівністю, чесністю і психологічною глибиною. Це не просто історія про голоси в голові маленької дівчинки, а акцент на тому, чому ж у дітей з’являються неправильні пріоритети, зникає доброта і радість і що таке смуток.

Багато негативно відгукувалися про мультфільм, однак, ця історія завоювала свідомості дітей.

“Валл-і”

Це найбільш ризикований проект Pixar – сумна історією самотнього робота, що прибирає покинуту, загиджену планету і закохується в першу розумну істоту, яка трапляється йому в процесі.

Спочатку здається, що це німе кіно – перша половина фільму йде без діалогів. Однак, це вийшла жахлива історія, яка знайшла своє місце в світовому рейтингу кращих фільмів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.