Неділя, 2 квітня

Помер грузинський актор Вахтанг Кікабідзе

Грузинський кіноактор, естрадний співак, сценарист, кінорежисер, автор пісень, депутат Вахтанг (Буба) Кікабідзе помер на 84-му році життя.

Деталі: Відомо, що актор останнім часом хворів.

Подробиць поки що не повідомляють.

Довідково: Кікабідзе відомий своєю підтримкою України, називав війну справжнім геноцидом з боку Росії.

У 2008 році Кікабідзе відмовився від російського ордена Дружби через окупацію Росією Південної Осетії, після цього він не виступав у Росії.

Нагадаємо, у 2018 році Легендарний Вахтанг Кікабідзе на своєму ювілейному концерті звернувся до українців з побажанням.

Знаменитий грузинський кіноактор, режисер, виконавець авторських пісень Вахтанг Кікабідзе 19 липня відзначив ювілей – йому виповнилось 80 років.

Як повідомляе портал Знай.ua, крім своєї видатної творчості Кікабідзе також відомий тим, що завжди підтримував Україну. Не забув він про неї і сьогодні.

У неділю, 19 серпня, Кікабідзе дав ювілейний концерт в Батумі, на який зібралась величезна кількість глядачів. Під час виступу, актор згадав про нашу країну словами:

«Хай живе вільна Україна!»

При цьому у залі почулося пару обурених вигуків, але більшість глядачів, серед яких були українці, грузини, білоруси, прибалти, підтримали оваціями легендарного Вахтанга.

Зазначимо, що на концерті був український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон. Звернувшись з привітаннями до Вахтанга Кікабідзе, Гордон пригадав, як рівно 10 років назад, під час кривавих подій, які розвернув Путін в Грузії, актор став на сторону Тбілісі і покинув Росію, з тих пір він жодного разу не з’являвся в РФ.

«Вахтанг Костянтинович сказав: «Більш не поїду в Росію», і слово своє дотримав. Тому — Нехай живе велика єдина Грузія! Слава Україні!

І нехай цей великий грузин хоче Лирису Іванівну ще багато десятків років!», — привітав ювіляра Гордон.

Нагадаємо, Вахтанг Кікабідзе відверто висловився про Путіна.

Він звинуватив Росію в розв’язуванні війни в Грузії у 2008 році і розповів, як Путін хоче досягти своєї мети – отримати «владу над світом».

Артист звинуватив РФ в кривавих подіях в Південній Осетії. При цьому Кікабідзе відзначив, що вважає Володимира Путіна «потенційним диктатором».

Кікабідзе також звинуватив Путіна у війні на Донбасі і заявив, що якщо б був молодшим, то пішов би воювати за Україну.

«Росія не хоче, щоб Україна продовжувала чинити опір. Але якщо б я був молодим, я б теж зараз був в АТО і чинив опір, захищаючи честь країни. Другого варіанту немає! Адже якщо ця війна буде тривати довго, встати на ноги Україні буде дуже складно».

«Я — не пропагандист, але, чесно вам скажу: якби я був українцем, я ніколи б не зміг пробачити Путіну».

Джерело: Мікроскоп

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.