п`ятниця, 8 грудня

Секрети усіх знаків Зодіаку. Хто який в ліжку?

Сексуальний гороскоп говорить про те, що в ліжку всі ми проявляємо себе по-різному: хтось цілком віддається пристрасті, а комусь потрібно спершу почути слова любові. Пропонуємо вам дослідження астрологів, щоб більше дізнатися про свої сексуальні переваги.

Овни

Часом здається, що вони вельми відчужені і розважливі, тому Овни не здатні на пристрасні і бурхливі романи. Але це найпомилковіше припущення з усіх існуючих. Варто тільки Овну опинитися з коханою людиною наодинці, як він тут же пізнає з нею немислиме задоволення.

Чоловікам подобається, що жінки Овни знають, чого вони хочуть в ліжку, більше того, вони чудово обізнані, як це можна здійснити. Їхні сексуальні потреби може задовольнити далеко не кожен, проте якщо вона знаходить гідного коханця, їх союз в ліжку може принести гармонію на інші сфери життя закоханої пари.

Тельці

Тельцям властиво приховувати свої справжні почуття, не показуючи всі емоції – те ж можна сказати і про інтимну сферу їхнього життя. Але як тільки вони показують свою справжню сутність коханій людині, її чекає чимала частка здивувань. Тельці у відносинах люблять романтику, але не терплять солодкавості, а в ліжку від приємних ніжностей можуть перейти до більш брутальних прийомів.

У Тельців багато сексуальних фантазій, половину яких вони залишать при собі, аж надто вони сміливі. Але якщо партнер вгадає їх настрій і покаже, що відкритий до сексуальних пригод, вони з головою поринуть у світ задоволення.

Близнюки

Для Близнюків часто важливі не вміння обранця в ліжку, а особливий духовний зв’язок, який пов’язує їх двох. Вони легко піддаються романтичній атмосфері і переймаються окремими деталями – поглядами один на одного під час сексу і поцілунками в моменти задоволення. Близнюки все своє життя перебувають у пошуках ідеалу, уявлення про який може періодично змінюватися, але якщо вони відчувають щирість, то цілком віддають партнеру тіло і розум.

Для занять любов’ю Близнюкам потрібна особлива атмосфера, а якщо щось пішло не так, вони в одну мить можуть відкласти інтим на потім. Але якщо все складається гладко, близнюки швидко збуджуються і очікують від свого партнера того ж.

Раки

Цей знак зодіаку потребує заохочення і слів, які підтверджують пишність Раків – особливо, коли йдеться про сексуальну сферу життя. Ракам потрібно говорити компліменти про їх тіло, а також не забувати оголошувати, що секс з ними був запаморочливим.

Ракам потрібно знати, що вони улюблені і бажані, і тоді вони цілком віддають себе партнерам, щоб відчути сексуальну єдність. Часом вони навіть стають заручниками насолод в ліжку, усвідомлюючи свою одержимість сексом – тоді думають про нього і в офісі, і в транспорті, і навіть у спортзалі. Але це анітрохи не заважає їм, навпаки, підігріває інтерес до своїх партнерів, які потім отримують своє задоволення.

Леви

Леви добре знають, чого вони хочуть від обранця в ліжку, до того ж їм завжди потрібно знати, що секс закінчується оргазмом, а то і двома. Вони не стануть виконувати бажання партнера, якщо вважають, що їм це не принесе ніякого задоволення.

Але це не означає, що Лев відноситься до партнера зі зневагою, просто вони звикли ставити свої бажання на перший план. Щирість характеризує їхній сексуальний темперамент.

Діви

Цьому знаку Зодіаку властиво насолоджуватися тим, що партнери добиваються його, показують своє бажання і незаперечну пристрасть. Коли рівень обожнювання показаний в повній мірі, Діва на всі 100 відсотків готова відкритись своєму партнеру, дозволяючи робити зі своїм тілом все, що їй заманеться. І так, їм це дуже подобається. Вони також люблять рольові ігри в ліжку.

Терези

Є в жінках-Терезах одна цікава і збудлива для чоловіків риса – вони схильні до самомилування, тому представниці цього знаку Зодіаку часто люблять оголюватися і роздивлятися себе в дзеркалі. Для них це може стати частиною еротичної гри, в яку вони заманюють свого партнера.

Терези терпіти не можуть партнерів, які дозволяють собі грубість і поспіх під час сексу. Для них все має бути чуттєво, а попередніми пестощами приділяється особлива увага. Якщо партнер не дотримується цих правил, то він просто може бути вигнаний з їхнього інтимного життя.

Скорпіони

Справжні фанати сексу – це точно про Скорпіонів. Вони часто думають про партнерів, легко збуджуються від постільних сцен в кіно і тут же жадають повторити їх. Для них важливо знати, що партнер насолоджується сексом так само, як і Скорпіон, тому вони не страждають егоїзмом в ліжку.

Стрільці

Стрільці в сексі бувають двох типів: ідеалістичні й віддані романтики, які вірні єдиному партнеру, і постійно шукають особистості, часто змінюють партнерів у пошуку ідеального кохання.

Представники першого типу надлишок сексуальної енергії направляють у творчість і роботу. Другий же тип захоплюється черговою сексуальною перемогою після досягнення мети і завжди втрачають інтерес до партнера після цього. Стрільці дуже розважливі і меркантильні. Вони завжди оцінюють ситуацію і думають, що отримають натомість від партнера. Вважаючи себе майстерними коханцями, завжди чекають похвали і плати за насолоду, яку доставляють своєму обранцеві.

Козероги

Козероги довго придивляються до обранця, намагаючись зрозуміти, чи підійде він їм у ліжку. При цьому вони не люблять особливих експериментів – для них в першу чергу важливий результат. У Козерогів є своє особливе уявлення про те, що може бути еротичним, тому їхній партнер не повинен дивуватися, якщо вони попросять сходити разом в душ безпосередньо перед близькістю.

Коли двері спальні закриваються, Козеріг повинен визначити лідера в ліжку, який і буде керувати процесом. Якщо обидва хочуть домінувати, то секс може перетворитися на справжнє змагання для двох партнерів.

Водолії

Водолії часто бувають активними в соціальному житті, займаючи лідируючі позиції, а в інтимній сфері можуть знайти собі покровителя, якому вони цілком будуть підкорятися. Для нього важливо доставити своєму партнерові задоволення, щоб показати свою відданість і любов до нього.

Водолії можуть бути дуже пристрасними і непередбачуваними, для них також не існує табу в ліжку. Після сексу вони наполягають на тому, щоб зв’язок з партнером не переривався, тому обійми й задушевна розмова – це те, що потрібно Водоліям після інтиму.

Риби

У Риб є багато фетишів, які можуть стати сюрпризом для їхніх обранців. Але якщо він погодиться поринути у світ її сексуальних фантазій, у них буде найкращий у світі секс. Риби можуть бути ризиковані, розкуті й грайливі – це завжди подобається їхнім партнерам.

Риби не схильні до сентиментальних проявів, тому їм подобається, коли партнери теж відсікають зайву романтику, приступаючи відразу до справи. Але якщо у них гарний настрій, їм у всіх подробицях хочеться знати, чому і за що їх люблять, особливо в найбільш інтимних подробицях.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.