Субота, 3 червня

Ліга сміху 2018 4 сезон 2 випуск онлайн: друга частина гала-концерту в Одесі

2 випуск 4 сезону шоу “Ліга сміху” в 2018 році вийшов 9 березня в 20:15 на телеканалі “1 + 1”. Тренери продовжили відбір команд в ігри Четвертого сезону Чемпіонату України з гумору. Як виступили команди і хто продовжить боротьбу за Кубок чемпіона “Ліги сміху” 4 сезони, читайте й дивіться далі.

Другий випуск Четвертого сезону “Ліги сміху” вийшов на телеканалі “1 + 1” 09 березня о 20:15. У другому випуску пройшла друга частина Гала-концерту відбіркового Фестивалю Четвертого сезону Чемпіонату України з гумору, зйомки якого проходили в Одесі. Нагадаємо, в цьому році на Фестиваль “Ліги сміху” приїхала рекордна кількість команд – 190, з 69 міст і семи країн.

В Гала-концерті, зйомки якого зайняли більше чотирьох годин, взяли участь 20 кращих команд, з яких в сезон пройшли 14. На Гала-концерті Фестивалю кожен з тренерів вибрав собі по дві команди, з якими доведеться зробити нелегкий, але цікавий і насичений сезон. І, звичайно, кожен з них зробить все можливе, щоб привести свою команду до фіналу Чемпіонату і отримати титул і кубок Чемпіона “Ліги сміху”.

У першій частині Гала-концерту виступило 9 команд, з яких 6 команд стали учасницями ігор четвертого сезону, а новий суддя Станіслав Боклан вже відібрав дві команди. У другій частині Гала-концерту “Ліги сміху” 2018 року, прийшло 11 команд, з яких для ігор нового сезону тренери відібрали ще 8 команд.

Нагадаємо, що головне нововведення четвертого сезону – це поява в тренерських кріслах нових суддів. Цього року вибирати найвеселіших і жартувати разом з ними на сцені будуть актор Станіслав Боклан, хореограф Влад Яма, співачка Надя Дорофєєва, актор Євген Кошовий і шоумен Юрій Ткач. Раніше тренерами проекту були Олена Кравець, Юрій Горбунов, Потап, Антон Лірник і Сергій Сивохо.

З попереднього складу журі залишилися лише співачка Оля Полякова і телеведучий Ігор Ласточкін. “Тренер на заміну” в минулому сезоні, член журі “Розсміши коміка” Євген Кошовий став повноправним учасником веселого, суворого і справедливого журі.

За словами провідного і продюсера проекту Володимира Зеленського, заміна складу сталася цілеспрямовано. “Не дивлячись на те, що у нас було ідеальне журі, які дуже добре спрацювали за цей час, ми зважилися на такі зміни. Ми ж прагнемо завжди дивувати наших глядачів, тому й пішли на такі нововведення. Ми розглядали багато кандидатур, але тут питання не в рівні зірковості людини, а в тому, наскільки він зможе себе по-новому проявити “, – розповів Володимир Зеленський. Кожен з тренерів показав, як відбирав команди до Чемпіонату.

У другій частині Гала-концерту, щоб потрапити в команди до тренерів, особливо до нових, команди будуть вдаватися до різних прийомів. Відкрила другу частину Гала-концерту Фестивалю гумору 2018 і знову порадувала глядачів своїм новим гумором і новими постановками команда-фіналіст “Ліги сміху” 2017 3 сезону “Відпочиваємо разом” з Хмельницького.

"Відпочиваємо разом" з Хмельницького.

Їх тренером в новому сезоні стала Надя Дорофєєва.

Другий виступила команда “Готель 72” з Сум. Команда не вірить у прогнози, особливо в ті, що друкують на чеках, але на цей раз їм передбачили, що вони пройдуть в сезон “Ліги сміху”. І пророцтво збулося! Команду “Готель 72” вибрав новий тренер відомий хореограф Влад Яма.

Третя команда “Збірна Львова” продемонструвала запальні танці від львів’ян і найсмішніші постановки, одна з яких про те, як крадуть телефони виховані люди.

У четвертій команді “Пішло – поїхало” (Миколаїв – Тернопіль) – два хлопці, один з яких комік з Миколаєва Юрій Степанець – прикутий до візка. Але це не заважає їм зберігати почуття гумору. Команда потрапила в новий сезон улюбленого мільйонами гумористичного шоу “Ліга сміху”, успішно виступивши на фестивалі в Одесі.

Раніше Юрій виграв 50 тисяч гривень на шоу “Розсміши коміка”. Особливість коміка полягає в тому, що він пересувається на інвалідному візку. Його гумор, в основному, будується на висміюванні даної ситуації. На шоу “Ліга сміху” він потрапив в складі команди “Пішло-поїхало”. Команда складається з Юрія і коміка з міста Тернопіль. Тернополянин пересувається на своїх двох, а миколаївець – на візку. Один йде, інший їде – звідси і назва “Пішло-поїхало”. “Привіт, вертикальні”, – почав виступ Юрій Степанець.

Подібний гумор припав до смаку членам журі, але взяти команду в сезон зважився тільки тренер-чемпіон попередніх сезонів Ігор Ласточкин. “Пішло-поїхало” стали першою командою Ласточкіна.

П’ятою виступила Збірна Кременчука “Лукас”. Команда відома з попереднього сезону, але до команди “Лукас” приєдналася дівчина Катя, яка стане прикрасою будь-якого чоловічого колективу. Тренером команди в четвертому сезоні став Ігор Ласточкин.

Шоста команда Збірна вірмен України “Джан” з Києва дивувала постановками про відносини, звичаї вірмен і іншими жартами приємним акцентом. Тренером команди “Джан” став Євген Кошовий.

Сьомою виступила команда “Стадіон Діброва” з Царичанки. Команда представила три гумористичних номера: “Випадок в лісі”, “Про технічні проблеми” і “У дворі”. Команда увійшла в гру нового сезону, тренером команди став Юрій Ткач.

Восьма команда “Гумор середнього віку” з Москви. Чоловіки не побоялися приїхати і хотіли побачити, чи не побоїться хтось із тренерів їх вибрати.

Фішка команди – гострі сатиричні репризи і геополітичний гумор. Але команді не вдалося сильно зацікавити своїм гумором нікого з тренерів.

Дев’ятою виступила команда, котра раніше брала участь в грі третього сезону “Ліги сміху” – “Вінницькі”. У команді з’явилася ще одна дівчина, яку звуть Надія. Один з жартів: “Як то кажуть, за вінницьких дзвонять і “зверху” все вирішують”.

У новому сезоні тренером команди стала Оля Полякова.

Десята команда Інародний театр абсурду “Горобчик” з Харкова пропустила один сезон “Ліги сміху” і вирішила повернутися, оскільки вважає, що програмі не вистачає логічного гумору “Воробушка”. Постановка “Танці корисних копалин”, “Ігри прибудов” та інші жарти розсмішили глядачів і суддів і здивували нового тренера команди Владислав Яму.

Завершила Гала-концерт Молода сімейна пара з Ізраїлю “Шлюб ромашка”, яка знову пробує свої сили в “Лізі сміху”. У гру четвертого сезону команда не пройшла.

В Гала-концерті, зйомки якого зайняли більше чотирьох годин, в сезон пройшли 14 команд з 20 виступаючих. За словами редактора і продюсера проекту Андрія Чивуріна, в новому сезоні буде багато як молодих команд, так і вже улюблених серед глядачів. У підсумку, крім українських збірних, в гала-концерті виступили команди з Грузії, Вірменії, Ізраїлю, Росії. Жартували, як завжди, на будь-які теми.

З уже відомих телевізійному глядачу команд в гала-концерт потрапили “Стоянівка” (Молдова), “Ніколь Кідман” (Суми), Луганська збірна, “Лукас” (Кременчук), “Відпочиваємо разом” (Хмельницький), Чужорідний театр абсурду “Горобчик” (Харків) і “Вінницькі”. У першій частині Гала-концерту в новий сезон вдалося пройти шести командам, з яких три вже відомі команди: “Стоянівка” (Молдова), “Ніколь Кідман” (Суми), Луганська збірна.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.