Неділя, 2 квітня

“Бийся!” Українська пенсіонерка з карабіном вразила світові ЗМІ

Фото Валентини Костянтиновської було зроблене під час навчань зі стрільби для цивільних.

Світлина Валентини Костянтиновської з Маріуполя, яка проходить базовий курс з поводження зі зброєю, готуючись до спротиву наступу з боку Росії, з’явилася на першій сторінці низки світових ЗМІ. Про це повідомила волонтерка із ГО “Сила людей” Олена Золотарьова, передає “Еспресо.Захід“.

“Наша Валентина Костянтиновська рванула не тільки український ФБ, а й світову провідну Quality пресу… Якщо літня маріупольська жінка готується до зустрічі ворога, то іншим вже точно соромно панікувати. А за кордоном стопудово прифігели від дами із зачіскою, манікюром та одягом у стилі королеви Єлизавети, яка не скаржиться та тримається за поперек, а посміхається, вивчаючи, що їй робити зі зброєю”, – пише Олена Золотарьова.

За її словами, “зіркою перших шпальт відомих видань стала людина, яких дуже багато серед ваших знайомих, якщо ви з активного середовища 2014-2022”.

У численних коментарях до допису волонтерки користувачі соцмереж пишуть, що “пані Валентина однією своєю присутністю вбила всю російську пропаганду”. Також вони зазначають, що “в цьому і є унікальність України, люди замість скуповувати гречку та бігти, беруть зброю до рук і готові захищати свою землю в будь-якому віці”.

Автором світлини виступив Олексій Гаруда. На своїй фесйбук-сторінці він зазначив, що “Валентина Костянтиновська – російськомовна мешканка Маріуполя, яка, як і вся Україна, хоче бути вільною”.

Фото: Олена Золотарьова/ facebook

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.