Неділя, 2 квітня

Best of the Best: 6 мобільних додатків, які спрощують життя

Найкраще за версією Google Play Awards 2018.

Lifesum

Lifesum — це планувальник харчування, який пропонує користувачам прості рецепти і дієти, що допоможуть схуднути й підтримувати здоров’я у гарному стані. Також програма містить поради та інформацію про те, як найпростіше перейти на здорове харчування і зберегти гарну фігуру. А ще дозволить вести щоденник харчування. З його допомогою можна планувати і відслідковувати кожен прийом їжі. А вбудований сканер штрих-кодів дозволить вам легко рахувати калорії. Завантажити програму безкоштовно можна на play.google.com.

Flipkart

Flipkart — це додаток від однойменного інтернет-магазину, який дозволяє моментально купити будь-що — дитячий, чоловічий та жіночий одяг, аксесуари, взуття, книги, ігри, фільми і багато іншого. Зареєструвавшись, ви зможете отримувати повідомлення про розпродаж продуктів, стежити за товарами, складати списки бажань, вибирати різні типи оплати та повертати товари, які не підійшли за якістю або розміром. Завантажити безкоштовно програму можна з play.google.com, а також з itunes.apple.com.

Universal Copy

Програма дозволяє скопіювати будь-який текст з будь-якого сайту чи соцмережі — Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Tumblr. Завантажити безкоштовно програму можна з play.google.com.

Clue

Clue не тільки найзручніший та найфункціональніший із календарів циклу, а ще й найкращий за підсумками минулого року. Якщо ви введете такі дані про себе, як температура тіла, настрій, апетит, тривалість сну, стан шкіри, то зможете простежити за всіма особливостями циклу, а також з більшою точністю прорахувати дати овуляції і бути готовою до ПМС. Крім того, розробники сповідують соціалізацію менструації. Вони пропонують ділитися даними циклу з близькими людьми — коханими, подругами, — стверджуючи, що це виведе ваші відносини на новий рівень. Завантажити безкоштовну програму можна з itunes.apple.com та play.google.com.

Moovit

Додаток стане у нагоді, якщо ви пересуваєтеся, навіть під час подорожей, громадським транспортом. База охоплює майже всі великі міста світу, кожні 15 годин додаються дані по новому місту, щоп’ять годин програма оновлюється, вказуючи зміни у розкладах руху громадського транспорту. Безкоштовно утиліту можна завантажити з play.google.com та з itunes.apple.com.

Simple Habit Meditation

Додаток має цілу низку нагород від експертів, отриманих у минулі роки і 2018-ий не став виключенням. Все завдяки таким функціям, як: поради щодо медитацій при специфічних симптомах (сон, стрес, тривога, депресія) та можливість організації медитацій для конкретних життєвих ситуацій (утиліта запропонує медитативні техніки для подолання сонливості або для швидкої стабілізації під час конфлікту, чи для подолання перевтоми й т.ін.) Утиліта має декілька версій, серед яких безкоштовна та преміум ($11,99/місяць). Завантажуйте кишенькового тренера з Google Play або з iTunes Store.

Джерело

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.