Субота, 3 червня

У столичних ресторанах будуть вводити вегетаріанське меню

У Києві стартує проект Vegan City, спрямований на популяризацію вегетаріанства і веганства. Про це повідомляє «БЖ».

В рамках Vegan City столичні ресторани будуть вводити вегетаріанське меню. Незабаром на сайті проекту з’явиться інтерактивна карта, на якій можна буде побачити, які заклади приєдналися до проекту та об’єдналися в Vegancity family.

Також там можна буде подивитися меню цих ресторанів і знайти рецепти смачних вегетаріанських і веганських страв від шеф-кухаря проекту Сергія Бойко. З кожного чека заклад, яка приєдналася до проекту, буде перераховувати 10% на підтримку ініціативи Kinder Gardens, яка займається міні-садами поруч з дитячими садками.

«Наш кухар Сергій Бойко знайомить шефів ресторанів з сейтаном, тофу і темпі. Разом вони придумують веганські опції в стилі кожного конкретного закладу », – розповіла співорганізатор проекту Оксана Комінко.

Також в березні планується запустити Telegram-бот, за допомогою якого можна буде забронювати столик в будь-якому з ресторанів проекту, дізнатися про новинки меню та акціях.

Повідомляється, що до Vegancity family приєдналися вже 30 столичних закладів, серед яких Tike Turkish Restaurant, «Мансарда», Druzi, Vero Vero, Prynada, FIJI Lounge Bar та інші.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.