Понеділок, 25 вересня

У Києві вперше відбудеться локальний фестиваль Burning Man

26 травня у Києві вперше відбудеться офіційний регіональний фестиваль Burning Man – Precompression Kyiv.

Про це повідомляє The Village з посиланням на організаторів.

Захід відбудеться на території Арт-резиденції ВДНГ. Частину зібраних коштів передадуть на реконструкцію будівлі. Темою київського Burning Man стане  «AI думкою багатіє», що апелює до глобальної теми цьогорічного Burning Man «I, Robot».

Взяти участь у фестивалі можна буде у якості художника, музиканта, перформера, лектора або волонтера, попередньо зареєструвавшись та сплативши за вхід. Заявки приймають до 20 квітня.

«Це перший в Україні івент такого формату з офіційною підтримкою Burning Man. Він дає можливість познайомиться з культурою фесту, спробувати себе в ролі художника, весело провести час і стати ближчими один до одного. Burning Man – це про команду, спілкування і радикальне самовираження», – розповів співорганізатор заходу Олександр Овсянко.

Концепцією київського Burning Man є порожня кімната, що може бути наповнена втіленнями будь-яких ідей учасників за напрямками: музика, лекція, перфоманс, образотворче мистецтво, інсталяція. Творчий проект має бути створений згідно з 10 принципами Burning Man. Вони включають в себе зокрема взаємодію та співучасть, відсутність комерційної складової, пильнування чистоти та порядку.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.