Четвер, 21 вересня

Зеленський відвідав Херсонщину (фото)

Сьогодні, 8 червня, Президент України Володимир Зеленський побував з робочим візитом на Херсонщині – саме ця область найбільше потерпіла внаслідок техногенної катастрофи – підриву Каховської ГЕС. Про це він повідомив особисто у своєму телеграм-каналі

Там він провів Координаційну нараду щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС. На ній було розглянуто «оперативну обстановку в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуацію населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі, організація життєзабезпечення затоплених територій. Також перспективи відновлення екосистеми регіону й оперативна воєнна обстановка в зоні техногенної катастрофи. Важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, постраждалим унаслідок катастрофи, і розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини.» — зазначив Президент.

Також Володимир Зеленський відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення, побував у пункті евакуації на базі одного з медзакладів Херсона поспілкувався з нашими людьми, які постраждали внаслідок руйнування Каховської ГЕС. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.