Понеділок, 29 травня

Зеленський несподівано зайшов у тил московитів (доповнено)

Володимир Зеленський несподівано прибув до Фінляндії, де зустрінеться із президентом цієї країни Саулі Нійністе, а пізніше вони дадуть спільну прес-конференцію – повідомляє https://nv.ua/ukr/ з посиланням на фінські медіа.

Фінляндія готує 15-й пакет допомоги Україні, також буде і 16-й про це заявив під час візиту до Фінляндії Володимира Зеленського тамтешній президент Саулі Нііністьо – повідомляє https://www.bbc.com/ukrainian/ . Також він заявив, що його країна  підтримує ідею справедливого миру для України. Водночас Фінляндія не зможе передати Україні літаки F-16, оскільки не має їх на озброєнні, а наявні у її ВПС літаки Hornet уже списані та майже не придатні до використання.

 

Також президент України візьме участь у зустрічі прем’єр-міністрів країн Північної Європи на чолі з фінським лідером, яка відбудеться в Гельсінкі. Там планують обговорити військову допомогу. Це перший візит Володимира Зеленського у скандинавську країну після початку повномасштабної агресії росії 24 лютого 2022 року.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.