Четвер, 21 вересня

Зеленський і Санду спростували чутки про ймовірний захід ЗСУ у Придністров’я

Президент Молдови Майя Санду назвала фейком інформацію, начебто вона готова дозволити ЗСУ зайти на територію невизнаного Придністров’я та навести там порядок. «Такі повідомлення є брехнею» — зазначила вона – повідомляє прес-служба президента Молдови .

У свою чергу Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна може втручатися у військові дії на території невизнаного Придністровʼя тільки на прохання влади Республіки Молдова. Про це голова держави заявив на прес-конференції після завершення саміту Європейської політичної спільноти. Зеленський назвав чутками твердження про те, що нібито Київ збирається проводити односторонні дії у Придністров’ї.

“Україна може реагувати і допомагати, тільки якщо буде запит від влади Республіки Молдова”, – заявив він.

Водночас Зеленський порекомендував російським військовим, якщо вони хочуть вижити, покинути територію Молдови. Однак при цьому зазначив, що «таксі я їм замовляти не буду».

Як ми повідомляли раніше, 1 червня Володимир Зеленський відвідав столицю Молдови Кишинів. Там він взяв участь у саміті Європейської політичної спільноти, де провів переговори з лідерами ряду європейських держав про навчання українських бойових пілотів та про створення коаліції «Петріотів».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.