Середа, 31 травня

Ракети до ППО в Україні закінчаться до 3 травня – витік документів Пентагону

Головний біль Пентагону. До 3 травня Україна вичерпає запас ракет до ППО: С-300 та БУК. Про це йдеться в оприлюднених так званих «таємних документах Пентагону», витік яких стався 4 квітня.  

Як інформує “The New York Times”, у таємних документах розвідка Петагону застерігає американську сторону про те, що протиракетна система України буде вичерпана до 3 травня, і необхідно негайно “закрити небо”.  В України закінчаться ракети до вітчизняних систем С- 300 та системи “БУК”.

«Ситуація важка, потрібне термінове, масштабне постачання військової амуніції до  протиракетних систем, щоб стримати повітряні сили росії перед зміною перебігу війни», –  цитує звіт американської розвідки видання.

Від початку війни, Захід «закрив небо» України постачаючи сучасні системи ППО та бойові ракети до них. Однак, амуніція для їх утримання закінчується. Якщо так станеться, то українське небо стане «відкритим» для російської авіації.

Небезпека неминуча вже від 3 травня. Згідно так званих документів, які витекли з джерел Пентагону, запаси ракет до С-300 та системи “БУК” в Україні будуть повністю вичерпані до 3 травня, а системи ППО України, які оберігають від російської авіації лінію фронту,  – спорожніють 23 травня.  А саме ці системи: “БУК” та С- 300 на 89 % оберігають українське небо від винищувачів та ракет окупантів.

 

 

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.